Neděle 19. září. Svátek má Zita.

UNIQA obsadila druhé místo v soutěži Pojišťovací inovátor

UNIQA pojišťovna slavila úspěch v soutěži Nejlepší pojišťovna 2016 (Cena Hospodářských novin), když v kategorii Pojišťovací inovátor získala se svým pojištěním domácností, domů a bytů Domov VARIANT cennou stříbrnou příčku. Znovu se tak dokázala prosadit v hlasování veřejnosti mezi sedmnácti nominovanými produkty. Na „medailová umístění“ dosáhla už čtvrtý rok za sebou v řadě.

Cílem kategorie Pojišťovací inovátor je představit široké veřejnosti zajímavé novinky v nabídce pojišťovacích domů. Veřejnost prostřednictvím online hlasování vybere produkt nebo službu pojišťovny, které považuje za inovativní a nejvíce užitečné.

Pojištění Domov VARIANT zařadila UNIQA do své nabídky letos na jaře. Sjednaly si ho už tisíce klientů, kteří oceňují především variabilitu a možnost sestavit si krytí přesně na míru.

Je určeno pro domácnosti, byty, rodinné domky, rekreační objekty a rekreační domácnosti nebo samostatně stojící garáže. Klient má k dispozici ucelený přehled všech pojistných nebezpečí, z nichž si volí individuálně, a určuje pojistné částky. Zákazník má možnost rovněž speciálně připojistit některé hodnotné předměty (například závodní bicykl, hudební nástroje, golfovou výbavu apod.).

Pojistit lze i domácí mazlíčky. Bydlí-li někdo z pojištěné domácnosti na koleji nebo internátě během studia, jsou pojištěny i jeho osobní věci v těchto ubytovacích zařízeních.

Domov VARIANT reaguje na moderní trendy v bydlení. Chrání nadstandardně vybavení a architekturu v zahradě, jejichž úpravě v poslední době stále více lidí věnuje mimořádnou pozornost. Volitelné je pojištění odpovědnosti. Klient má možnost sjednat krytí od jednoho až do dvaceti milionů korun.

Automatickou součástí pojištění jsou bezplatné asistenční služby. Byly nyní rozšířeny o další servis s vysokými limity plnění. Jsou dostupné telefonicky 24 hodin denně. Nově byla zavedena IT služba, poskytující vzdálenou IT asistenci, asistenci pro další technologická zařízení, ale i pomoc při obnově dat na počítačích.

I v ostatních kategoriích soutěže Nejlepší pojišťovna 2016 dosáhla UNIQA velmi dobrých výsledků, když se vždy umístila výše, než jaká je její aktuální tržní pozice; úspěch zaznamenala hlavně v kategoriích „Klientsky nejpřívětivější pojišťovna“ (čtvrté a páté místo).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.