Neděle 17. října. Svátek má Hedvika.

UniCredit na 1. místě v 28 kategoriích průzkumu Euromoney Trade Finance 2019

V průzkumu Euromoney Trade Finance 2019 byla skupina UniCredit jmenována globálně nejlepším poskytovatelem služeb v kategoriích „Všechny služby“, „Poradenství“, „Financování/platby“, „Celkový výkon“ a „Produkty“.

Průzkum, který se konal již osmým rokem, také označil skupinu UniCredit za lídra na trhu ve střední a východní Evropě, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Itálii, Rumunsku, Rusku, Srbsku a Turecku.

V kategorii „Nejlepší služba“ byla skupina UniCredit oceněna prvním místem v rámci střední a východní Evropy, na Středním Východě, v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, České republilce, Maďarsku, Itálii, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Turecku a Německu, přičemž v poslední z uvedených zemí si zlepšila své postavení oproti roku 2018.

Hodnocení vypracované na základě zpětné vazby od více než 7 000 firemních bankovních klientů dlouhodobě potvrzuje výjimečnost banky v oblasti trade finance, která je postavena na hlubokých znalostech svých hlavních evropských trhů a vynikající znalosti produktů.

General Manager skupiny UniCredit, Gianni Franco Papa, uvedl: „Těší nás, že časopis Euromoney i oslovení klienti uznávají skupinu UniCredit jako nejlepšího globálního poskytovatele trade finance v široké škále klíčových kategorií služeb i regionů. Zlepšení oproti hodnocení v minulém roce zdůrazňuje pevný závazek plnit potřeby klientů, ochotu využívat nové finanční nástroje za podpory naší silné mezinárodní sítě.“

Skupina UniCredit nadále investuje do inovací v oblasti trade finance, v první řadě prostřednictvím blockchainového konsorcia „we.trade“ a sítě Trade Information Network. Zároveň se banka snaží zlepšovat své mezinárodní pokrytí založením Trade Finance hubu v Abú Dhabí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.