CZK/€ 23.665 +0,17%

CZK/$ 21.955 -0,23%

CZK/£ 27.592 +0,55%

CZK/CHF 24.356 +0,50%

30. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

UniCredit Bank získala ocenění Best Trade Finance Bank

 


 

K nejdůležitějším faktorům, vedoucím k hlasování ve prospěch UniCredit, patřily vynikající výsledky dosažené v kategoriích obchodní dokumentace, financování dodavatelských řetězců a kapacit pro strukturované obchodní financování. Rovněž silná globální síť, řízení rizik, kapacity online obchodního financování a znalosti nově vznikajících trhů představovaly rozhodující argumenty pro hlasující.

„Kvalita a portfolio poskytovaných produktů a služeb v oblasti transakčního a exportního financování nám umožňuje nabídnout klientům to nejlepší řešení pro financování dodavatelských řetězců. Velmi si vážíme tohoto ocenění, které podtrhuje naši pozici nejvýznamnější banky ve střední a východní Evropě,“ uvedl Tomáš Hron, ředitel Global Transaction Banking UniCredit Bank.

Do každoroční ankety Euromoney se zapojilo více než 1 500 mezinárodních společností.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Komentář: Krocení inflace má dva soky – vládu a bilanci ČNB

Doby se mění. Už i v nejvyšších patrech ČNB se uvažuje o tom, že velká bilance centrální banky mění působení měnové politiky. ČNB jako instituce nese na svých bedrech důsledky někdejší nekonvenční politiky. Náklady na realizaci měnové politiky v době vyšších úrokových sazeb enormně vzrostly, stahování likvidity se […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

26. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *