CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

30. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

UniCredit Bank získala ocenění Best Trade Finance Bank

 


 

K nejdůležitějším faktorům, vedoucím k hlasování ve prospěch UniCredit, patřily vynikající výsledky dosažené v kategoriích obchodní dokumentace, financování dodavatelských řetězců a kapacit pro strukturované obchodní financování. Rovněž silná globální síť, řízení rizik, kapacity online obchodního financování a znalosti nově vznikajících trhů představovaly rozhodující argumenty pro hlasující.

„Kvalita a portfolio poskytovaných produktů a služeb v oblasti transakčního a exportního financování nám umožňuje nabídnout klientům to nejlepší řešení pro financování dodavatelských řetězců. Velmi si vážíme tohoto ocenění, které podtrhuje naši pozici nejvýznamnější banky ve střední a východní Evropě,“ uvedl Tomáš Hron, ředitel Global Transaction Banking UniCredit Bank.

Do každoroční ankety Euromoney se zapojilo více než 1 500 mezinárodních společností.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.