Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

UniCredit Bank zavádí jako první banka refinancování kreditních karet s nulovým úročením převedené částky během prvních šesti měsíců

UniCredit Bank přichází na trh s inovativní službou Card Balance Transfer. Ta umožňuje převést zůstatky na kreditních kartách z jiných finančních institucí na kreditní kartu od UniCredit Bank s nulovým úročením převedené částky během prvních šesti měsíců užívání. Klienti tak ušetří stovky korun ročně a díky nízké úrokové sazbě na další transakce i v dalších letech.

Card Balance Transfer je nová služba od UniCredit Bank určená klientům, kteří chtějí získat nižší úrokovou sazbu a zároveň snížit splátky za užívání kreditní karty. Je ideální pro ty, kteří chtějí splatit své stávající dluhy ze starých kreditních karet a uspořit stovky korun ročně. S mezinárodní kreditní kartou od UniCredit bank získají kromě 0% úročení na převedenou částku v prvních šesti měsících užívání až 45 denní bezúročné období na bezhotovostní platby kartou. 

Zavádíme jako první banka na českém a slovenském trhu možnost refinancování kreditních karet. Klienti získají kromě výrazné úspory financí i dokonalý přehled o svých kreditních kartách prostřednictvím aplikace ONLINE CARD,“ uvedl Giovanni Guidi, ředitel retailové divize UniCredit Bank. 

Další nespornou výhodou je měsíční úroková sazba 1,58 % na všechny transakce kreditní kartou. Ke službě Card Balance Transfer dostanou klienti embosovanou čipovou kreditní kartu, ke které lze zažádat až o dvě další dodatkové karty zdarma. S kartou lze platit u vybraných partnerů programu Slevy na kartách a získat tak slevu až 60%, více na www.unicreditbank.cz/slevynakartach

Platnost kreditní karty vydanou UniCredit Bank je tři roky. Nulový poplatek za správu kartového účtu při bezhotovostním obratu alespoň 3000 Kč je samozřejmostí. Služba Card Balance Transfer je určená klientům starším 18 let s pravidelným příjmem. Jednorázový poplatek za převod karty je 4 % z převedeného zůstatku, maximálně však 1200 Kč.

Kromě této novinky si klienti mohou převést půjčku nebo více půjček do UniCredit Bank a ušetřit až 30 % na měsíční splátce při zachování stejné doby splatnosti. Navíc jako bonus na ně čeká možnost získat nový smartphone zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.