Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

UniCredit Bank zabodovala v soutěži Zlatá koruna s novým Smart Bankingem, hypotékou i mikro splátkovým úvěrem pro malé firmy

Celkem tři ocenění si z letošní Zlaté koruny odnáší UniCredit Bank – dvě druhá a jedno třetí místo. Odbornou porotu soutěže oslovil mobilní Smart Banking s otiskem prstu, který získal druhé místo v kategorii On-line aplikací. Bodoval také Mikro splátkový úvěr pro start-upy a malé firmy, které skončil na stejném místě kategorii Podnikatelských úvěrů. Hypotéka s atraktivní úrokovou sazbou pak obsadila třetí příčku v kategorii Hypoték.

„Pravidelné inovace jsou cestou, jak dnes zaujmout klienty a uspět v silném konkurenčním boji na bankovním trhu. Ocenění Zlaté koruny prokazují, že UniCredit Bank dokáže flexibilně reagovat na potřeby a přání svých klientů,“ říká Giovanni Guidi, člen představenstva a ředitel Retailového a privátního bankovnictví UniCredit Bank.

U Smart Bankingu od UniCredit Bank letos porota ocenila druhým místem v kategorii On-line aplikací přístup prostřednictvím otisku prstu, jednoduché ovládání mobilní aplikace nebo možnost posílat platby QR kódem. Banka uspěla i v kategorii hypoték, kde získala třetí místo. Hypotéky UniCredit Bank patří dlouhodobě mezi nejvýhodnější na českém trhu, jejich úrokové sazby dnes začínají na 1,39 % p.a. pro roční fixace.

Ocenění Mikro splátkového úvěru pro start-upy a malé firmy potvrdilo, že UniCredit Bank je spolehlivým partnerem i pro podnikatele. Začínající podnikatelé mohou u banky získat úvěr až 250 000 korun jako součást Business Konta Start. To mají podnikatelé bez poplatku za vedení účtu v balíčku s platební kartou, zdarma jsou i elektronické výpisy z běžného účtu, vklady v hotovosti a výběry z bankomatů UniCredit Bank v ČR nebo skupiny UniCredit v zahraničí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.