Neděle 20. června. Svátek má Květa.

UniCredit Bank přináší novinky ve Smart Bankingu

Banky 20.05.2021 | 11:10 0 Komentářů

UniCredit Bank přichází s novinkami v mobilním bankovnictví Smart Banking. Klienti si tak mohou zobrazit PIN, přidat VISA kartu do Apple Pay, nebo obdržet doklad o platbě na e-mail. V oblasti digitalizace UniCredit Bank již brzy představí novou digitální platformu, která zásadně změní způsob poskytování základních produktů, služeb a zákaznickou zkušenost.

Všichni klienti mohou nově využít v mobilním bankovnictví Smart Banking možnost zobrazení PINu k platební kartě přímo v aplikaci. Nemusí si PIN pamatovat, ani žádat o jeho zaslání, ale kdykoliv si jej zobrazí. Uživatelé jistě ocení také jednoduché a rychlé přidání karty VISA do Apple Pay přímo ve Smart Bankingu, aniž by museli zadávat dodatečné údaje a identifikovat se. Užitečnou novinkou je nová funkce zaslání PDF dokumentu s detaily platby na e-mail. Dosud měli klienti tuto možnost pouze v Online Bankingu.

„Aplikace mobilního bankovnictví se rychle stávají základním nástrojem pro spotřebitele, kteří chtějí efektivněji spravovat své finance, navíc do budoucna mohou nahradit reálné peněženky s hotovostí. Stavíme klienta a jeho zkušenost do samého centra dění, aby se mohl v klidu soustředit na své finanční potřeby a mohl sjednávat a spravovat své produkty a služby kdykoli a odkudkoli,“ říká Marco Iannaccone, náměstek generálního ředitele UniCredit Bank.

V poslední době UniCredit Bank pro klienty představila ve Smart Bankingu také funkci skenování čísla účtu a načítání QR kódu, posílánízahraničních SEPA plateb, či možnost aktualizace zůstatku účtu jednoduše potažením obrazovky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.