Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

UniCredit Bank přichází s novým rychlým kontokorentem pro malé a začínající podnikatele

UniCredit Bank přichází s novou nabídkou kontokorentu pro malé a začínající podnikatele. Pro zřízení kontokorentního úvěru s maximální výší 150 tisíc korun nebudou zájemci potřebovat ručení ani předkládat daňové přiznání. Jedinými podmínkami pro nové i stávající klienty je délka podnikání minimálně tři měsíce a dostatečná výše obratu na podnikatelském účtu.

Výhodou nového kontokorentu pro malé a začínající podnikatele je fakt, že klient dokládá se žádostí o úvěr minimální sadu dokladů. Celé zpracování žádosti navíc probíhá ve zjednodušeném procesu, které klientovi umožní dříve čerpat peníze ze získaného úvěru.

„Aktivně hledáme způsoby jak podpořit drobné podnikatele a živnostníky na základě analýzy jejich skutečných finančních potřeb. Jsme přesvědčeni, že díky možnosti získat rychle kontokorentní úvěr až do výše 150 tisíc Kč bez jakéhokoli zbytečného papírování podpoříme naše klienty při dosahování jejich obchodních cílů. Zejména v případě začínajících podnikatelů jsme rádi, že jim můžeme pomoci s úspěšným startem v podnikání,“ říká Jiří Daneš, manažer segmentu Small business UniCredit Bank.

Výpočet limitu pro všechny produktové varianty probíhá na základě tříměsíčního průměru kreditních obratů na podnikatelském účtu a pohybuje se v rozmezí od 50 000 Kč do 150 000 Kč. Ve srovnání s nabídkou na trhu je novinka UniCredit Bank výhodná jak v oblasti úročení úvěru, tak poskytované výše. 

UniCredit Bank je tradičním partnerem živnostníků, svobodných povolání, malých a středních firem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.