Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

UniCredit Bank nabízí nejvyšší bonus za sloučení úvěrů

UniCredit Bank vychází vstříc novým i stávajícím klientům, kteří chtějí sloučit své úvěry, kontokorenty a kreditní karty. Od 1. listopadu mohou využít „PRESTO Půjčku – sloučení úvěrů“ za zvýhodněných podmínek. Několik půjček nahradí jedinou s výhodnější sazbou a kromě úspory získají ihned odměnu ve výši 3 500 Kč, která je jednou z nejvyšších poskytovaných na trhu. Dále tak mohou získat bezúčelově další nové finance a dovolit si výdaje, které by chtěli mít.

Sloučení úvěrů je trendem letošního roku, zákazníkům šetří náklady spojené se správou jednotlivých úvěrů. Podstatnou výhodou je také úhrada sankčních poplatků za předčasné splacení uplatňované původními věřiteli slučovaných úvěrů, které za klienta zaplatí banka.

„Odměnu ve výši 3 500 korun vyplatíme klientům přímo na jejich účet vedený u naší banky. Nejedná se tedy o žádné slevy na další produkty či služby ani slevové poukázky k partnerským prodejcům, ale hotovost, kterou mohou klienti okamžitě využít prostřednictvím svého účtu na cokoli, například na vánoční dárky,“ říká Darek Filip, ředitel Household Financing UniCredit Bank.

Aktuální nabídka platí pro všechny žadatele, jejichž hodnota sloučených úvěrů přesáhne částku 100 000 Kč (bez poplatků za předčasné splacení), zvolí dobu splácení nové PRESTO půjčky minimálně 60 měsíců a sjednají si pojištění schopnosti splácet spolu s aktivně užívaným účtem v UniCredit Bank, na který jim bude odměna ve výši 3 500 Kč připsána.

„Požádat o PRESTO Půjčku mohou klienti i prostřednictvím bankovního e-shopu UniCreditShop.cz bez nutnosti navštívit pobočku. Šetří tak svůj čas, a pokud se ostýchají jednat o svých půjčkách osobně, je to pro ně příjemnější řešení,“ vysvětluje Darek Filip benefit, kterým jde UniCredit Bank vstříc požadavkům některých klientů.

PRESTO Půjčku lze použít na cokoliv bez dokládání účelu. V případě sloučení úvěrů lze využít limit pro online žádost do 250 000 Kč, v pobočce až do 600 000 Kč. Úvěr lze zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Splácení PRESTO Půjčky lze rozložit až na 84 měsíců.

Jeden komentář: “UniCredit Bank nabízí nejvyšší bonus za sloučení úvěrů”

 1. pan fred napsal:

  Dobrý den,

  Jsem soukromý investor (Fred Peterson) I rozdávat zajištěné ručit za úvěry na podnikání muži a ženami v obchodních transakcích, nákup auta, domácí, výkup úvěr a další osobní půjčky ETC Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, půjčky na auta, doma, půjčky, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce,
  konfiguraci jednoho nebo více důvodů. Jste spíše jejich úvěrové řešení! já
  jsem soukromý věřitel, úvěry pro podniky i jednotlivce
  v nízké a dostupné úrokovou sazbou 3%.

  Naléhavé reakce EMAIL US VIA: fredpetersonwor­ldloan@yahoo.com

  Já také bezpečnostní a non-Collateral Úvěry pro vaše podnikání spuštění.
  Pokud máte zájem vyplňte formulář žádosti níže, takže
  můžeme začít zpracovávat vaše výše úvěru.

  APLIKACE:

  Jméno: _____________­______________
  Příjmení: _____________­_______________
  Věk: _____________­___________
  Pohlaví: _____________­__________________
  Rodinný stav: _____________­__________
  Kontaktní adresa: _____________­_________
  Město / PSČ: _____________­___________
  Země: _____________­_________________
  Datum narození: _____________­___________
  Částka potřebná jako úvěr: ________________
  Doba trvání úvěru: _____________­___________
  Měsíční příjem: _____________­____________________
  Povolání: _____________­______________
  Účel, pro úvěr: _____________­________
  Mobilní telefon: _____________­___________________

  Zavázali jsme se na poskytování zákazníkům nejlepší možné služby, které vám pomohou s vaší půjčky. Ty budou považovány za to nejlepší z našich zdrojů, dokud vám vaše peníze převedeny na vás.
  Jako uznání výše uvedených údajů Vám zašleme na úvěrové podmínky přistoupit k převodu úvěru.

  Děkujeme za vaši přízeň a pochopení, jak jsme ochotni pomoci.

  Pan Fred Peterson

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.