Neděle 17. října. Svátek má Hedvika.

Unicorn je Premier Business Partner společnosti Red Hat

Investice 16.01.2019 | 15:01 0 Komentářů

Softwarová společnost Unicorn se na sklonku roku 2018 stala Red Hat Premier Business Partner.  Tento status umožňuje Unicornu dále prohlubovat své aktivity na poli integrace a vývoje aplikací využívajících široké portfolio produktů Red Hat.


Unicorn, renomovaná softwarová společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií, již od roku 2008 pro své zákazníky v řadě evropských zemí implementuje a integruje informační systémy s využitím komplexního portfolia právě produktů Red Hat.

Zkušený tým certifikovaných specialistů, konzultantů i vývojářů Unicornu pomáhá zákazníkům na všech úrovních řešit dodávky informačních systémů, od úvodních strategických rozhodnutí, přes implementaci a integraci, až po nasazení a provoz a následný rozvoj systému. Díky obchodní spolupráci s Red Hat se Unicorn Systems dostává do čela poskytovatelů řešení využívajících produkty Red Hat v České a Slovenské republice.

Členové partnerského programu Red Hat poskytují vysokou přidanou hodnotu díky využití hlubokých technických znalostí a schopností navrhnout, naplánovat a implementovat řešení postavené na produktech Red Hat, splňující náročné technické i funkční požadavky.

Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě o, co jim prostřednictvím portfolia open-source produktů Red Hat přinášíme. Přidanou hodnotou pro zákazníky jsou naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami těchto řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví,“ dodal k navázání spolupráce Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems.

Tisková zpráva Unicorn Systems

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.