CZK/€ 24.690 +0,12%

CZK/$ 25.440 -0,49%

CZK/£ 27.599 -0,11%

CZK/CHF 25.883 -0,24%

18. 01. 2016

0 komentářů

Subjekty:

U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank

 


 

S programem U-šetřete máte slevy doslova v kapse. V mobilní aplikaci či na internetu můžete jednoduše vyhledat ty nejzajímavější nabídky ve svém okolí a aktivovat je třeba až cestou za lednovými výprodeji. Nemusíte se starat o žádné věrnostní kartičky nebo papírové poukázky, ani si o slevu říkat při placení. Všechno zařídí vaše platební karta,“ vysvětluje Dalibor Mička, ředitel financování domácností UniCredit Bank.

Program U-šetřete nabízí slevy ušité přímo na míru potřebám klientů. Nabídky se přizpůsobují jejich předchozím nákupům. Předností je anonymní a jednoduché čerpání slev. Nejsou potřeba žádné vouchery, slevové kódy či věrnostní karty. O slevu si dokonce klient nemusí ani říkat, vše je elegantně zabaleno přímo do platební karty UniCredit Bank.

Začít šetřit je jednoduché. Stačí se zaregistrovat v internetovém bankovnictví UniCredit Bank nebo vyplnit formulář na pobočce, aktivovat si nabídky a poté zaplatit kartou. Při placení bude klientům stržena celá částka, banka připíše všechny ušetřené peníze dvakrát do měsíce na běžný účet nebo na kreditní kartu. Již za dva až tři dny se v mobilní aplikaci nebo na internetové stránce programu zobrazí, kolik klient daným nákupem ušetřil.

Účast v programu je pro klienty zcela bezplatná. Nabídky lze využít s debetními i kreditními kartami, žádný limit ušetřených peněz není stanoven. Seznam partnerů programu U-šetřete se neustále aktualizuje a rozšiřuje.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.