Neděle 25. července. Svátek má Jakub.

U Jadranu se s Kooperativou domluvíte česky

Do Chorvatska každoročně vyrážejí statisíce Čechů na dovolenou, z toho velká část cestuje vlastním vozem. Kooperativa se rozhodla ulehčit svým klientům případné stresové situace při poruše nebo nehodě jejich vozu a ve spolupráci s Global Assistance připravila flotilu asistenčních vozů s českou posádkou, která bude operovat na pobřeží Jadranu.

„Poprvé jsme naše odtahové vozy do Chorvatska vyslali již v roce 2017 a setkalo se to s velmi příznivou odezvou. Motoristé byli příjemně překvapeni, že s posádkou mohou komunikovat česky a nemusí se stresovat, jak problém vysvětlit v cizím jazyce,“ potvrzuje spokojenost klientů Marek Jaroš, generální ředitel Global Assistance.

V roce 2017 realizovala Global Assistance v Chorvatsku 217 zásahů. Nejčastěji se jednalo poruchy vozidel, asistenční vozy zasahovaly i u několika nehod. „Proto jsme se pro letošní sezónu rozhodli posílit naši účast v Chorvatsku a klientům budou k dispozici tři odtahové vozy a také osm náhradních vozidel, která budou moci klienti Kooperativy využívat. Navíc jsme domluvili i výhodnější podmínky pro servisní práce v autoservisu poblíž Splitu,“ představuje českou pomoc v Chorvatsku Marek Jaroš.

Asistenční vozidla budou operovat po celém pobřeží Dalmácie, jedno stanoviště je v Primoštenu nedaleko města Šibenik, druhé přímo ve Splitu. Náhradní vozy jsou Fabie a Octavie, k dispozici budou i dva sedmimístné vany. První asistenční posádky vyráží do Chorvatska již 15. června, od začátku prázdnin budou na svých stanovištích v plné síle. Poslední asistenční vozidlo by se mělo zpět vrátit do konce září. Po celou dobu letních prázdnin tak bude celá flotila českým motoristům v Chorvatsku k dispozici. Pomoc si klienti Kooperativy mohou přivolat na telefonním čísle Global Assistance +420 266 799 779.

Jeden komentář: “U Jadranu se s Kooperativou domluvíte česky”

  1. Karel napsal:

    Na Jadranu se domluvíte česky i bez Kooperativy. 🙂
    Fajn způsob, jak zaplatit zaměstnancům dovolenou v Chorvatsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.