CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

03. 05. 2012

0 komentářů

Subjekty:

U Directu dostanou motorkáři službu TOP ASIST k pojištění zdarma

 


 

„Vydat se na motocyklu třeba napříč Evropou je snem mnohých motorkářů. Některé ale možná odrazuje pomyšlení na to, co si v zahraničí počít, když se motorka rozbije nebo zůstane jinak nepojízdná. Proto jsme pro ně na letošní sezónu připravili službu TOP ASIST, která právě pomoc s řešením a financováním podobných nepříjemností na cestách nabízí. Zájemci ji mohou získat zdarma ke všem druhům pojištění pro motocykly,“ říká Kateřina Krásová, tisková mluvčí DIRECT Pojišťovny.

Služba TOP ASIST nabízí mnohé nadstandardní asistenční služby pro motocyklisty v případě potíží na cestách doma i v zahraničí. Samozřejmostí je komplexní ochrana v případě nehody nebo poruchy zahrnující pomoc asistenční služby na místě či odtah nepojízdného stroje, jeho případnou úschovu a v rámci garance dojetí do cíle cesty i ubytování v hotelu, zapůjčení automobilu a jízdenku či letenku do dané destinace. TOP ASIST ale nabízí také pomoc při odcizení motocyklu, ztrátě klíčů, defektu pneumatik, záměně nebo vyčerpání paliva a dokonce i vybití baterie. 

Tato služba navíc myslí i na situace, kdy je odcizený motocykl znovu nalezen a je třeba si jej přijet vyzvednout. V takovém případě TOP ASIST nabízí jízdenku či letenku do dané lokality nebo odtah motocyklu do servisu a jeho případnou úschovu. Asistenční služba TOP ASIST je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a komunikace je vždy v českém jazyce. 

Službu TOP ASIST mohou motocyklisté získat zdarma k povinnému ručení či havarijnímu pojištění svého motocyklu sjednanému u DIRECT Pojišťovny od 2. května do konce září 2012.

 

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.