Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Tým Sberbank vybral na Movember třetí nejvyšší částku

Banky Sberbank 12.12.2018 | 12:40 0 Komentářů

Zaměstnanci banky přispěli na Movember třetí nejvyšší částkou v České republice. Podařilo se jim získat bezmála 130 tisíc korun a již tradičně se zařadit mezi největší přispěvatele hnutí na podporu prevence rakoviny prostaty a varlat.

„Děkuji všem, kdo se rozhodli podpořit úžasný projekt Movember. Potvrdil jsem si opět, že pracuji s týmem skvělých lidí, kteří se umí nadchnout pro dobrou věc. Díky tomu tým Sberbank každoročně patří mezi největší dárce,“ ocenil výsledky listopadové sbírky Jiří Antoš, člen představenstva Sberbank, který se pravidelně do akce zapojuje a letos přispěl šestou nejvyšší částkou mezi muži.

Druhou příčku mezi ženami se podařilo získat Alžbětě Kellersteinové, vedoucí marketingové komunikace Sberbank, která zároveň vybrala ze zaměstnanců banky nejvyšší částku. Do Movemberu se aktivně zapojili téměř všichni zaměstnanci banky, kteří přispěli i díky jejich rodinám, přátelům a obchodním partnerům.

Získané peníze poputují Nadačnímu fondu Muži proti rakovině na prevenci a léčbu rakoviny prostaty a varlat. Díky vybraným prostředkům se již například podařilo vybavit operační sál Fakultní nemocnice Plzeň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.