Sobota 23. ledna. Svátek má Zdeněk.

Tým Sberbank CZ vybral na Movember přes 174 tisíc

Banky Sberbank 08.12.2017 | 14:50 0 Komentářů

Zaměstnanci Sberbank CZ přispěli na Movember rekordní částkou. Podařilo se jim vybrat přes 174 tisíc korun a stát se tak třetím nejúspěšnějším týmovým dárcem v České republice. Loňskou sbírku překonali o 57 tisíc korun.  

O shromáždění co nejvyšší částky se snažil tým zaměstnanců Sberbank CZ v čele se členem představenstva Jiřím Antošem, který se umístil jako pátý nejúspěšnější Mo Brother dárce. Podařilo se mu vybrat přes 32 tisíc korun. Mezi deseti největšími individuálními dárkyněmi má Sberbank CZ dokonce hned tři zástupkyně. Alžbětě Kellersteinové, vedoucí marketingové komunikace Sberbank CZ, se podařilo získat třetí nejvyšší částku mezi ženami, přes 18 tisíc korun. Rekordní sumu zaměstnanci přispěli i díky jejich rodinám, přátelům a obchodním partnerům.

„Děkuji všem, kdo se rozhodli podpořit úžasnou myšlenku pomáhat smrtelně vážné věci s úsměvem a knírem na tváři. Potvrdil jsem si opět, že pracuji s týmem skvělých lidí, kteří se umí nadchnout pro dobrou věc. I díky nám se Česká republika umístila v celosvětovém žebříčku Movemberu na úžasném desátém místě,“ ocenil výsledky listopadové sbírky Jiří Antoš, člen představenstva Sberbank CZ. Získané peníze poputují Nadačnímu fondu Muži proti rakovině na prevenci a léčbu rakoviny prostaty a varlat. Vloni se díky tomu podařilo vybavit operační sál Fakultní nemocnice Plzeň.

Do Movemberu se aktivně zapojili téměř všichni zaměstnanci banky. Mimo jiné pekli kníraté sušenky na dobročinný prodej. Platnou součástí kampaně byly i všechny pobočky Sberbank CZ. V některých proběhly ve spolupráci s neziskovou organizací Loono workshopy pro veřejnost Mysli na sebe včas na téma včasného odhalení rakoviny prsou či varlat.

Tisková zpráva Sberbank CZ, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.