Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Trinity Bank přichází s nejvyšší sazbou na trhu. Spořicí účet Narozeninová Super Výhoda slibuje úročení 2,08 % p.a.

BankyInvestice 10.02.2020 | 11:21 0 Komentářů

S výjimečnou sazbou na spořicím účtu přichází Trinity Bank u příležitosti oslavy svého 1. výročí na bankovním trhu. Nejvyšší sazbu na trhu 2,08 % p.a. nabídne klientům na svém spořicím účtu Narozeninová Super Výhoda. Tato nabídka je určena pro prvních 10 000 nově zřízených účtů a platí pro nové i stávající klienty.

„Hranice dvou procent byla konečně prolomena. Výjimečnou sazbou 2,08 % našim klientům nabídneme skutečně mimořádné zhodnocení jejich úspor. Touto nabídkou se s nimi zároveň chceme podělit o úspěchy, kterých se nám podařilo dosáhnout za první rok fungování Trinity Bank,“ říká Marcel Schmidt, ředitel marketingu a komunikace.

Výjimečnou narozeninovou sazbu 2,08 % p.a. nabídne banka u vkladů nad 1 mil. Kč. U nižších vkladů pod 1 mil. Kč pak poskytne super sazbu 1,88 % p.a. Speciální nabídka platí od středy 12. února 2020. Tento unikátní spořicí účet je k dispozici bez omezení výše vkladu, s úročením celé vložené částky, bez nutnosti vedení běžného účtu nebo nutnosti využívání dalších bankovních produktů. Samotné založení účtu je velmi rychlé, jednoduché a transparentní s možností uzavření na pobočce, prostřednictvím kurýra nebo online.

Tisková zpráva Trinity Bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.