Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Trinity Bank i nadále nabízí u spořicích účtů nejlepší sazbu na trhu

Banky 19.03.2020 | 13:31 0 Komentářů

Česká národní banka tento týden na mimořádném zasedání rozhodla o snížení úrokové sazby o půl procentního bodu. Trinity Bank nepromítá v reakci na dané rozhodnutí snížení sazeb ČNB v plné výši a i nadále nabízí nejlepší sazbu pro spořicí účty. Aktuálně platí pro všechny vklady nad 250 000 Kč úroková sazba 1,61 % p.a. bez jakýchkoliv dalších podmínek. Vklady do této částky jsou pak úročeny sazbou 1,58 % p.a.

Mimořádné snížení úrokových sazeb Českou národní bankou se snažíme minimalizovat a v rámci našich spořicích účtů jej nepromítáme v plné výši. I za aktuální situace chceme našim klientům nabídnout to nejlepší spoření na trhu bez omezujících podmínek a s možností mít finance kdykoliv k dispozici,“ uvádí Eva Čerešňáková, ředitelka komunikace a tisková mluvčí Trinity Bank.

I v této mimořádné situaci jsou všechny pobočky Trinity Bank v provozu. „Klienty však prosíme, aby před osobní návštěvou pobočky upřednostnili telefonickou a online komunikaci. V nejnutnějších případech je možné pobočky navštívit, avšak plně v souladu s vládním nařízením, kdy je nově od 19. března 2020 pohyb občanů mimo domov, a tedy i vstup na pobočky, povolen pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest,“ doplňuje za Trinity Bank Eva Čerešňáková.

Tisková zpráva Trinity Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.