Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Tříletý Denis má díky Sberbank CZ nový vozíček

Banky Sberbank 19.12.2017 | 10:16 0 Komentářů

Tříletý Denisek a jeho maminka dostali speciální invalidní vozík, který byl zakoupen z Nadačního fondu Sberbank CZ. Na jeho pořízení se složili především zaměstnanci banky, zakoupen byl ve spolupráci s neziskovou organizací Hašle, z.s.

Slavnostně jej Deniskovi a jeho mamince předali v pondělí 18. prosince v brněnské pobočce Sberbank CZ v M-Paláci místopředseda Hašle z.s., Václav Arnošt, brněnští členové správní rady Nadačního fondu Sberbank CZ a zaměstnanci z pobočky, kteří Deniskovi připravili i další vánoční překvapení.

„Těší mě, že jsem mohla společně se svými kolegy vozíček Deniskovi darovat. Myslím, že se nám podařilo vykouzlit hodně vánoční radosti,“ shrnuje své dojmy Jana Šponerová, ředitelka pobočky. Radost neskrývala ani maminka malého chlapce: „Děkujeme vám za úžasný dárek pod stromeček. Díky vozíčku nyní budeme zvládat běžné každodenní aktivity mnohem lépe.“

Sberbank CZ dlouhodobě rozvíjí společensky zodpovědné podnikání. Spravuje vlastní nadační fond, z něhož přispívá především na menší projekty, které se snaží zpříjemňovat život a přinášet radost konkrétním lidem. Podporuje též dobrovolnictví zaměstnanců, podílí se na ochraně životního prostředí a obnově krajiny, financuje veřejně prospěšné projekty. Sberbank CZ se též stala druhou nejlepší GEEN Zelenou bankou 2016, a to za šetrný vliv podnikání firmy na životní prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.