Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Tři koruny pro Equa bank v ocenění Zlatá koruna 2013

Banky Equa bank 13.06.2013 | 12:05 0 Komentářů

Equa bank získala hned tři ocenění v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna 2013. Je tak jedinou „novou bankou“, která se umístila hned ve třech kategoriích. V kategorii Úvěry se umístil na 1. pozici náš produkt RePůjčka a získal tak doslova zlatou korunu. V kategorii Účty se umístil na 3. pozici produkt Běžný účet Equa bank a stejnou pozici jsme obsadili i v kategorii Hypotéky s produktem Hypotéka Equa bank – snadné refinancování. Oba tyto produkty tak získaly bronzové koruny.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje již 11 let nejlepší finanční produkty na českém trhu. Tyto produkty ve 14 produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více než 300 finančních odborníků.  „Velice si všech tří ocenění vážíme.  Jsou důkazem toho, že jsme od vstupu na český trh odvedli hodně práce, a to jak v uvádění nových produktů a služeb, tak v získávání nových klientů. Zároveň je to pro nás velký závazek do budoucnosti, přinášet klientům další inovace a produkty, které opravdu ocení a využijí,“ komentoval ocenění Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Equa bank uvedla v posledním roce na trh své tři klíčové produkty a všechny tři byly odbornou porotou v soutěži Zlatá koruna 2013 oceněny. Na první příčce v kategorii Úvěry se umístil na českém trhu ojedinělý koncept refinancování spotřebitelských půjček – produkt RePůjčka. Díky tomuto produktu si klienti mohou snížit splátky stávajících úvěrů až o 25% a v průměru na půjčce ušetří 20.000 – 30.000 korun za celou dobu splácení. Od uvedení na trh, tedy za osm měsíců, ušetřili klienti díky RePůjčce přes 65 milionů korun.

Bronzovou korunou byl oceněn Běžný účet od Equa bank, se kterým klienti mohou zdarma a neomezeně vybírat s bankomatů všech bank po celé ČR a ušetří tak hledáním bankomatu své banky až týden života. Účet a služby každodenního bankovnictví lze přitom využívat zcela zdarma, pokud klienti splní podmínku obratu na účtu pouhých 10.000 korun. Bronzovou korunu rovněž získala v kategorii Hypotéky Hypotéka od Equa bank – snadné refinancování. S touto hypotékou dnes zájemci získají jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu, a to již od 2,59% p.a. „V zavádění inovativních produktů, které klientům ušetří čas i peníze, budeme samozřejmě pokračovat i v druhém pololetí letošního roku. Pro nejbližší období chystáme například bezkontaktní platby, novou generaci mobilního bankovnictví a pro firemní klienty budeme spouštět zcela inovovanou sadu produktů,“ uzavřel Petr Řehák.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.