Čtvrtek 22. října. Svátek má Sabina.

Tomáš Vaníček jmenován členem představenstva Pojišťovny České spořitelny

Novým členem představenstva Pojišťovny České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group se od 25. října 2013 stává Tomáš Vaníček (45), který dosud zastává pozici náměstka generálního ředitele zodpovědného za divizi obchodu. Nahradí tak dosavadního člena představenstva, Libora Mánka (49), který zůstane i nadále členem rozšířeného představenstva, s odpovědností za úsek externích sítí.

Ing. Tomáš Vaníček, MBA po studiu Vysoké školy ekonomické v Praze absolvoval postgraduální studium bankovnictví na Oklahomské universitě, titul MBA získal studiem Brno Business School & Nottingham Trent University.

Ve finančním sektoru se pohybuje již od roku 1992. Svoji kariéru v oblasti bankovnictví zahájil v Komerční bance, během osmiletého působení se postupně vypracoval na pozici ředitele divize přímého bankovnictví. Od roku 2011 působil v České spořitelně na několika manažerských postech. Naposledy měl na starosti řízení a provoz celé pobočkové sítě a podílel se na nastavení nového obchodního modelu spořitelny.

Od 1. července 2013 působí v Pojišťovně České spořitelny na pozici náměstka generálního ředitele zodpovědného za divizi obchodu.

Ve volném čase rád sportuje, v zimě lyžuje a hraje squash, přes léto jezdí na in-line bruslích. Je ženatý a má tři děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.