Čtvrtek 29. října. Svátek má Silvie.

THE BANKER: NEJLEPŠÍ BANKOU V REGIONU JE RAIFFEISEN

Raiffeisen Bank International dnes získala ocenění pro nejlepší banku v regionu střední a východní Evropy i od třetího prestižního ekonomického magazínu. Skupina získala dále ocenění pro nejlepší banky v pěti zemích regionu.

Prestižní magazín The Banker ze skupiny Financial Times ve čtvrtek večer ocenil Raiffeisen Bank Inetrnational (RBI) jako „Banku roku” ve střední a východní Evropě. Ocenění skupina získala i pro pět bank v regionu.

RBI získala ocenění za svoji strategickou pozici v regionu, její výkonnost a výbornou obsluhu soukromých i firemních klientů. RBI získala toto ocenění od časopisu The Banker již posedmé.

V předchozích měsících získala skupina Raiffeisen cenu pro nejlepší banku v regionu i od Global Finance (podeváté) a EMEA Finance (počtvrté).

Tato cena je důkazem našich perfektních služeb i v domě ekonomické recese a zároveň naší schopnosti neustále se zlepšovat. Jsem pyšný na naše zaměstnance, toto ocenění je především jejich zásluhou,” komentoval udělení ceny generální ředitel RBI Karl Sevelda.

Cenu pro nejlepší banky na svých trzích získala Priorbank v Bělorusku a Raiffeisen banky v Chorvatsku, Kosovu, Rumunsku a Srbsku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.