CZK/€ 23.660 -0,25%

CZK/$ 21.748 -1,15%

CZK/£ 26.728 -0,93%

CZK/CHF 23.735 -0,34%

02. 12. 2021

0 komentářů

The Banker: Komerční banka je nejlepší bankou v ČR

 

Komerční banka byla prestižním časopisem The Banker oceněna jako nejlepší banka České republiky. Porota ocenila především její aktivity v posledním roce i udržitelný přístup.

Loading 

V hodnocení aktuálního ročníku byl kladen velký důraz na to, které banky stály v čele pomoci zákazníkům a širší ekonomice a nejlépe se přizpůsobily potřebám dlouhodobého růstu v souvislosti s globálními změnami.

„Celá Komerční banka děkuje za tuto prestižní cenu! Jsem hrdý na to, že jsme v průběhu pandemie COVID pomáhali klientům v nouzi a plynule poskytovali služby. COVID a související krize urychlily digitalizaci Komerční banky, proměnily způsob práce a racionalizovaly náš business a procesy. Strategický plán KB2025 staví na digitalizaci a udržitelném podnikání,“ komentuje ocenění CEO Komerční banky Jan Juchelka.

The Banker je nejčtenějším časopisem i on-line zpravodajskou platformou mezi bankovními a finančními odborníky a firemními ekonomy po celém světě. The Banker přináší zpravodajství o mezinárodním bankovnictví a kapitálových trzích již 95 let.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Analýza: Která ze světových platebních společností má zářivější budoucnost?

Často si člověk při vytváření akciové analýzy pokládá řečnickou otázku, zda je existence dané společnosti pro naši populaci podstatná a klíčová. Takového dojmu často nabudeme u firem, které se zabývají výrobou elektřiny, těžbou ropy či například vývojem léků. Může to znít překvapivě, ale své místo v této […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *