Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Teploty stále rostou a spolu s nimi i benefity od mBank

Banky mBank 06.08.2015 | 11:47 0 Komentářů

První polovina prázdnin je za námi, ale mBank má výhodné nabídky celé léto. Pro nové i stávající zákazníky připravila internetová banka několik benefitů, které nenechají nikoho chladným. Zákazníci mohou získat vouchery na dovolenou či nákup na Mall.cz nebo například možnost výhodného úročení nově založeného konta. V rámci Happy Week pak navíc získají ještě 500 Kč jako odměnu za doporučení.

Výhodný úrok 2 % p. a. nabízí mBank pro všechny zákazníky, kteří si založí běžný účet mKonto. Dvouprocentní úročení platí pro prvních šest měsíců při zůstatku do 50 000 Kč. Začátkem července dále přibyl další benefit v podobě voucheru v hodnotě 100 Eur, tedy více než 2700 Kč, který je možné využítpři nákupu krátkodobého pobytu nejen v  České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Švýcarsku, Německu nebo ve Francii, a to až do června 2017. Vouchery bude mBank rozdávat až do konce srpna.

Odměny má mBank ovšem také pro své stávající klienty, kteří banku doporučí svým přátelům a známým. „V týdnu od 10. do 16. srpna, kdy bude probíhat tzv. Happy Week, získá stávající zákazník mBank kromě voucheru navíc také odměnu za doporučení ve výši500 Kč pro sebe i pro toho, komu mBank doporučí. Od 17. srpna až do konce září pak bude znovu možné založit si běžný účet s akční nabídkou dvouprocentníhoúročení, opět s pětisetkorunovým bonusem pro nové zákazníky,“říká Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Tím ale rozdávání výhod u mBank nekončí. Také noví žadatelé o půjčku mají až do konce prázdnin možnost získat voucher na dovolenou a nejen to. Od začátku srpna získá každý zákazník k nové mPůjčce poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup v internetovém obchodě Mall.cz. Stačí k tomu jen do žádosti zadat kód akce, který najde na webových stránkách www.mBank.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.