CZK/€ 23.830 -0,04%

CZK/$ 22.271 +0,65%

CZK/£ 26.675 -0,12%

CZK/CHF 24.053 +0,52%

17. 01. 2018

0 komentářů

Taxify se chce rozrůstat do dalších měst. S expanzí má pomoci nová investice

 

Estonská aplikace Taxify by během tohoto roku chtěla expandovat na nové trhy. Má v plánu se rozšířit do menších měst ve všech dvaceti zemích, v nichž již nyní působí. 

Platforma Taxify, která propojuje řidiče s cestujícími a působí v zemích střední a východní Evropy a v Africe, využívá potíží konkurenta a vstupuje na nové trhy v Evropě a Austrálii.

Odvoz přes aplikaci si nově cestující mohou objednat v Lisabonu. Od nedávné doby je dostupná také pro cestující ve Vídni, Paříži a Sydney.

Taxify působí ve 40 městech na čtyřech kontintentech a daří se jí růst zejména díky tomu, že se k řidičům, kteří ji využívají, chová v porovnání s konkurencí férověji. Mimo jiné si například z ceny jízdy strhává pouze 15% poplatek, zatímco řidiči využívající konkurenční službu platí 25 %.

Taxify v loňském roce uzavřela partnerství s čínskou přepravní platformou DiDi. V současné době Taxify hledá dalšího strategického partnera, od něhož by chtěla získat 50 milionů dolarů, z nichž by měl být financován její další růst a rozvoj.

REKLAMA

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *