CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

07. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Studenti si díky ČSOB vydělávají na Facebooku

 


 

„Těší nás, že facebooková stránka ČSOB Studentského konta Plus má od svého spuštění na začátku dubna už více než 4 800 fanoušků a noví uživatelé se registrují každý den,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB. „Na začátku června se na zdi studentského konta objevily první příspěvky mladých ambasadorů, kteří své postřehy a zajímavosti z jimi spravovaných oblastí budou s fanoušky sdílet až do konce tohoto roku,“ doplňuje Jana Opršalová.

Mezi vybrané šťastlivce patří i Jakub, 24letý student Univerzity Jana Amose Komenského v Praze. „Film je velkou součástí mého života. Vyznám se v něm a kamarádi často dají na má filmová doporučení. Díky ČSOB jsem dostal šanci rozšiřovat obzory mnoha lidem, těm, kteří jsou fanoušky stránek studentského účtu. A nejen to. Za tuto činnost, která je pro mě koníčkem, si dokonce vydělám peníze,“ říká Jakub o své nové brigádě.

Do konce května probíhala také soutěž o nejlepší digitální album. Celkem soutěžilo 230 alb, tedy 2 760 soutěžících. Autoři 3 alb s největším počtem hlasů získají Apple iPod Touch a 11 označených tváří v každém albu Aple iPod Shuffle. Celkem tak bude oceněno 36 lidí. 

ČSOB Studentské konto Plus přináší mladým klientům mnoho výhod. Studenti mají zdarma v rámci konta vedení účtu s elektronickými výpisy a mezinárodní platební kartu se zabezpečením 3D Secure. Díky elektronickému bankovnictví a ČSOB Smartbankingu, mají studenti ke svému účtu přístup téměř kdykoli a odkudkoli. Do 21 let navíc studentům k založení konta stačí pouze občanský průkaz a později platné potvrzení o studiu. Na podzim se studenti mohou těšit na další soutěže na Facebooku a nové studentské konto.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

fintech - technologie - internet

Amazon, Facebook a Alphabet vs. Fed a váhání jménem Libra

Společnosti Amazon, Facebook a Alphabet/Google už nenesou přívlastek „technologické“, přestože jejich DNA je čistě technologická. Aktuálně však ani jedna ze jmenovaných společností není součástí technologického sektoru indexu S&P 500.

Text: Roman Koděra

25. 07. 2019

Počítání peněz - peníze - bankovky - eura - ruce

Jak spoříme? Příliš konzervativně…

České domácnosti střádají poctivě a jejich majetek utěšeně roste. Umístění úspor je ale daleko větší problém. Většina z nich leží ve finančních nástrojích, které mají jedinou možnost: Prodělat.

Text: Petr Zámečník

13. 06. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.