CZK/€ 23.825 +0,02%

CZK/$ 21.929 +0,29%

CZK/£ 27.111 +0,08%

CZK/CHF 23.784 -0,12%

24. 04. 2013

0 komentářů

Subjekty:

Štěpán Mikolášek je novým místopředsedou představenstva Investiční společnosti České spořitelny

 


 

Štěpán Mikolášek (36) je od dubna 2013 novým náměstkem generálního ředitele a místopředsedou představenstva Investiční společnosti České spořitelny (ISČS). Ve své nové pozici odpovídá za investiční proces a spolupráci s Českou spořitelnou, která je správcem řízených portfolií privátních a institucionálních zákazníků. Štěpán Mikolášek ve funkci nahradí Martina Řezáče, který je od dubna generálním ředitelem a předsedou představenstva ISČS.

Po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze nastoupil Štěpán Mikolášek do ISČS na pozici portfolio manažera. Následně působil jako vedoucí úseku správy dluhopisových fondů a v posledních osmi letech jako zástupce generálního ředitele a vedoucí správy otevřených podílových fondů. Na kapitálovém trhu tak působí již více než 13 let. Od roku 2004 je aktivním držitelem certifikátu CFA.

Investiční společnost České spořitelny si dlouhodobě udržuje vedoucí pozici na tuzemském trhu s otevřenými podílovými fondy, aktuálně spravuje majetek v hodnotě více jak 150 mld. Kč v 31 otevřených podílových fondech. ISČS je součástí holdingu Erste Asset Management a vedle svých podílových fondů spravuje také prostředky institucionálních klientů České spořitelny.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Kurzy akcií, burza

Rok 2019: Kam investovat?

Zeptali jsme se analytiků a investičních manažerů, jaké investice jsou pro rok 2019 vhodné a kterým se naopak vyhnout. Co doporučují?

Text: Petr Zámečník

07. 01. 2019

Analýza fondu: ISČS Top Stocks

V dnešním díle seriálu o podílových fondech se zaměříme na český akciový fond se zajímavou strategií od Investiční společnosti České spořitelny. Jedná se výborné zpestření ve vodách českého fondového průmyslu v čele s velmi schopným manažerem Janem Hájkem. Investiční příběhy, které přináší ovoce.

Text: Jan Valášek

18. 02. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *