Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Sridhar Cadambi je novým členem představenstva Expobank CZ

Banky Expobank 24.05.2018 | 09:20 0 Komentářů

Novým členem představenstva Expobank CZ je s účinností od 14. května Sridhar Cadambi. Ten doposud působil na vedoucích pozicích v Royal Bank of Scotland, kde byl členem představenstev v jejích pobočkách v Polsku, Rusku, Rumunsku, Kazachstánu a Spojených arabských emirátech. V Expobank se zaměří především na sektor IT a ochrany dat, ale i finančních služeb a bankovních operací.

Ve své nové roli v Expobank CZ bude Sridhar Cadambi zodpovědný zejména za oblast bankovních operací, informační bezpečnosti, technologií a finančních služeb. Jménem banky bude také řídit a dohlížet na plnění všech stávajících i nových projektů, kde se zaměří především na oblast FinTech, ve které má bohaté zkušenosti.

„Mou prioritou je zvýšit úroveň služeb pro naše klienty a dále budovat úspěšnou a výnosnou banku. Plánuji se zaměřit na FinTech, protože inovativní technologie znamenají budoucnost odvětví finančních služeb,“ uvádí Sridhar Cadambi.

Během své více než 25 let trvající kariéry ve finančním a bankovním sektoru získal pan Cadambi neocenitelné mezinárodní zkušenosti v oblasti bankovnictví po celém světě. Pracoval v 10 různých zemích se zaměřením na střední a východní Evropu, 16 let spolupracoval s dánskou bankovní skupinou ABN AMRO v různých pozicích. Dalších 9 let pracoval v Royal Bank of Scotland v několika evropských zemích a ve vedoucích strategických pozicích na Středním východě. Sridhar Cadambi ukončil svá studia MBA na International Management Institute v Novém Dillí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.