CZK/€ 25.440 +0,26%

CZK/$ 23.453 +0,37%

CZK/£ 30.298 +0,39%

CZK/CHF 26.480 +1,03%

09. 07. 2024

0 komentářů

Správa spořicích cílů a snadné vrácení omylem odeslané platby – Raiffeisenbank přináší novinky v aplikaci

 

Raiffeisenbank přináší nové funkcionality v mobilním bankovnictví, mají zlepšit uživatelský komfort a rozšířit možnosti správy financí. Mezi novinkami uživatelé najdou cíle spořicího účtu, rozšířený servis půjček nebo vrácení omylem odeslané platby.

Loading 

Mezi klíčové novinky v mobilní aplikaci patří zavedení funkce „spořicí cíle“, která klientům umožní lépe organizovat jejich úspory. Snadno si vytvoří až deset cílů pro každý spořicí účet. Spolu se změnou zobrazení bonusové úrokové sazby a plnění podmínek pro její získání tak Raiffeisenbank pokračuje ve vylepšování nejpoužívanějších produktů banky.

Dále aplikace rozšiřuje možnosti správy půjček, včetně snadné změny data splátky a generování potvrzení o zůstatku a splátkového kalendáře. Novinkou je také jednoduchý proces pro vrácení omylem odeslané platby přímo z detailu platby.

„Jsme nadšeni, že můžeme našim klientům představit nové funkce, které jsou přímým výsledkem jejich zpětné vazby a našeho závazku neustále inovovat,“ říká Vratislav Kříž, Head of Mobile Banking Raiffeisenbank. „Možnost rozdělit si zůstatek spořicího účtu a mít možnost šetřit si na konkrétní cíle je jeden z nejčastějších požadavků našich klientů. Proto mám radost, že jsme jim tuto funkci mohli přinést,“ doplňuje Filip Karbulka, UX/UI designer mobilní aplikace Raiffeisenbank.

Aplikace nyní nabízí i nové pojištění schopnosti splácet s přidanou hodnotou v podobě online konzultací s lékařem a asistenční služby. Zásadní proměnou prošel i úvodní průvodce aplikací, který nyní novým uživatelům představí hlavní funkce aplikace prostřednictvím interaktivních informačních bublin.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

USA jsou v režimu fiskální dominance. Co to znamená pro investory?

Americká ekonomika se zdá být výrazně méně ovlivnitelná vyššími úrokovými sazbami v současném hospodářském cyklu. To potenciálně implikuje, že i následné snižování úrokových sazeb pozbude velkých účinků. Tento jev lze vysvětlit tím, že Spojené státy jsou nyní v režimu fiskální dominance. Tento režim nastává, když veřejný dluh […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

18. 07. 2024

Co skrývá portfolio průměrného drobného investora?

Sektorem, do kterého drobní investoři nejčastěji investují, jsou společnosti poskytujících finanční služby. Druhým nejčastěji vlastněným sektorem jsou technologické společnosti (40 %) a na třetím tituly z oblasti energetiky (35 %). Údaje vyplývají ze studie Retail Investor Beat (RIB) od společnosti eToro, které se zúčastnilo 10 000 drobných […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

03. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *