Čtvrtek 05. srpna. Svátek má Kristián.

Sportovním nadšencům Česká spořitelna pojistí výbavu umístěnou na střešní nebo zadní části vozidla

Česká spořitelna nově nabízí pojištění sportovní výbavy, která je umístěna na střeše nebo zadní části vozidla. Pojištění se například vztahuje na jízdní kola, lyže, snowboardy, rekreační nemotorová plavidla, včetně nosičů a přepravních boxů. Doplňkové pojištění s názvem PROSPORTY se vztahuje jak na odcizení, tak havárii, poničení živelnými pohromami či poškození vozidla pádem sportovní výbavy při nakládání a vykládání nebo při jízdě vozidla. Platí pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny, a to ve všech zemích Evropy a také Turecka.

„Češi jsou národem nadšených sportovců a s velkou oblibou tradičně vyráží v letních měsících za cyklistikou a vodními sporty a v zimě do hor na lyže a snowboard. Jsme proto rádi, že jim můžeme nabídnout doplňkové pojištění sportovní výbavy, které jim může ušetřit řadu starostí,“ uvedla Jana Součková, která má na starost segment neživotního pojištění v České spořitelně a doplnila: „Pojištění sportovní výbavy se týká i sportovní výstroje jako jsou ochranné přilby, obuv, horolezecká a potápěčská výstroj a samozřejmě se vztahuje i na nosiče a boxy.“

Balíček PROSPORTY nabízí Česká spořitelna v těchto 7 variantách:

Balíček PROSPORTY Cena za rok
limit 20.000 Kč 710 Kč
limit 30.000 Kč 829 Kč
limit 40.000 Kč 947 Kč
limit 50.000 Kč 1065 Kč
limit 60.000 Kč 1278 Kč
limit 70.000 Kč 1491 Kč
limit 80.000 Kč 1706 Kč

Více informací o nabídce neživotního pojištění České spořitelny naleznete https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/pojisteni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.