Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

Společnost RENOMIA koupila majoritní podíl v maďarské makléřské společnosti Polip. Posílila svoji pozici v Maďarsku a rozšířila se na srbský trh

Pojištění 23.03.2016 | 09:03 0 Komentářů

RENOMIA, největší středoevropský pojišťovací makléř, dále rozvíjí nové trhy. Nový člen portfolia RENOMIA GROUP je maďarský Polip, makléř s více než dvacetiletou historií. (Tisková zpráva: RENOMIA)

Převodem majoritního podílu maďarského Polip na českou RENOMIA GROUP bylo dokončeno plánovanérozšířeníčeského makléřského leadera na dalšítrh. RENOMIA v souvislosti se svou novou akvizicírozšířínabídku specializovaných služeb v Maďarsku a vstoupína srbskýtrh. MaďarskýPolip, kterýpůsobína trhu více než 20 let, totižvlastnídceřinou společnost i v Srbsku.

Těšímě, že jsme se spojili s tak skvělým týmem, kterýmáv Maďarsku výbornou reputaci a budeme se rozvíjet dále společně, řekla Jiřina Nepalová, ředitelka skupiny RENOMIA GROUP a dodala, že díky akvizici si společnost slibuje přinést na místnítrhy novéslužby pro korporátníklienty.

RENOMIA máspecialisty pro různédruhy oborůpodnikáníi dle velikosti firem. Může tak každéspolečnosti nabídnout služby v oblasti pojištěnípřesněna míru jejich podnikání a potřebám.

Polip i RENOMIA se shodují, že přeneseníspecializovaných kompetencína maďarský a srbskýtrh je pro oběspolečnosti cestou k růstu. “Spojenís mezinárodnífirmou jako RENOMIA považuji za šťastnýkrok. S jejípodporou, profesionálním přístupem
a silnou kulturou zaměřenou na klienty bude tým Polip dále rozvíjet služby s cílem být nejlepšína trhu,”poznamenal k dokončenéakvizici Peter Takats, ředitel Polip, který i nadále zůstáváve funkci Country managera po akvizici podniku do skupiny RENOMIA.

RENOMIA vyrostla za více než20 let v mezinárodníspolečnost působícív šesti zemích StředníEvropy. Je takéčlenem největších sítípojišťovacích makléřůa je schopna zajistit služby ve vice než135 zemích světa.

Akvizice maďarského Polip je součást pokračujícírůstovéstrategie společnosti, ve kterébude RENOMIA  aktivníi nadále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.