CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

20. 01. 2022

0 komentářů

Společnost CYRRUS řídí od nového roku představenstvo

 

Od 1. ledna 2022 došlo ke změně ve vedení investiční společnosti CYRRUS. Ta bude nově řízena celým týmem představenstva společnosti. Každý ze členů je pak zodpovědný za určitou oblast dle svých kompetencí. Marek Hatlapatka končí na pozici generálního ředitele CYRRUS a.s. a zůstává nadále ve skupině CYRRUS Group.

Loading 

„Děkuji Markovi Hatlapatkovi za mimořádný přínos naší společnosti. Jsem přesvědčen, že své zkušenosti zúročí i na skupinové pozici,“ říká Jiří Loubal, předseda představenstva CYRRUS, dodává: „Novým nastavením chceme podpořit další růst firmy a posílit naše zaměření na inovativní možnosti investování a rozvoj nových služeb. Kooperativní způsob řízení nám umožní se ještě více soustředit na potřeby klientů a jejich spokojenost.“ 

Předsedou představenstva je i nadále majitel společnosti Jiří Loubal, který má zároveň zodpovědnost za obchod. Místopředsedy jsou Tomáš Menčík, který řídí finance, finanční analitiky a back office a Jiří Grummich, jehož hlavním úkolem je marketing, komunikace, IT, produktový management a kvalita služeb. Za externí prodejní sítě zodpovídá člen představenstva Kamil Kricner a za risk management a compliance pak další člen představenstva Lubomír Seif.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Stanou se akcie AI společností nejchytřejší technologickou investicí pro běžné investory?

Umělá inteligence (AI) způsobuje revoluci v různých odvětvích a mění způsob našeho života a práce. Od samořídících aut po osobní asistenty, jako jsou Siri a Alexa, se AI stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Tato technologie přitahuje velkou pozornost investorů, kteří hledají další velkou investiční příležitost.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 05. 2023

Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů

Sociální sítě nyní baví vtípek stavějící na analýze vzájemného zápolení USA a Číny. Obsahuje totiž také graf zachycující segmenty, v nichž dominují Spojené státy a ve kterých naopak Čína. Čína vede například v 5G technologiích nebo ve výrobě komerčních dronů. Spojené státy mají navrch v kvantové výpočetní technice, ve fúzní […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

24. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *