CZK/€ 24.740 +0,06%

CZK/$ 23.821 +1,26%

CZK/£ 28.830 +0,73%

CZK/CHF 24.840 +0,45%

26. 05. 2022

0 komentářů

Specializace v době krize funguje ERV Evropská potřinácté zvítězila v anketě Pojišťovna roku

 

Díky specializaci na cestovní pojištění se ERV Evropské i během pandemie COVID-19 podařilo posílit své postavení na trhu. Jako první přišla s komplexním řešením COVID-19 rizik.  I díky tomu navýšila rekord v počtu prvenství v kategorii Specializované pojištění prestižní ankety Pojišťovna roku, kterou pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz. 

Ve středu 25. května proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 21. ročníku ankety Pojišťovna roku. ERV Evropská svým vítězstvím v kategorii „Specializované pojištění“ opět potvrdila svoji pozici lídra na trhu cestovního pojištění. Na druhém místě se umístila Allianz Trade (pův. EULER HERMES SA) a třetí místo obsadila D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR. „Naším cílem je neustále zdokonalovat naše služby. O tom, že se nám to daří, jsme se přesvědčili zvláště v této složité době zasažené pandemií COVID-19, ale i konfliktem na Ukrajině. Právě krizová období jasně ukazují, že specializace na určitý segment pojištění skutečně funguje,“ říká Libor Dvořák, generální ředitel ERV Evropské pojišťovny.

Ačkoli s ERV Evropskou vloni vycestovalo jen 58 % počtu osob než v roce 2019, tedy před vypuknutím pandemie, posílila pojišťovna své postavení na trhu. „Jsme rádi, že jsme udrželi a ještě více prohloubili spolupráci s makléři. Stejně tak nás těší, že jako hlavní pojistitel budeme i další 4 roky poskytovat naše služby v zahraničí pracovníkům Ministerstva zahraničních věcí a jejich rodinným příslušníkům. Naše firemní pojištění využívá řada špičkových společností jako např. Continental, Samsung, Siemens, Skanska, O2, T-Mobile či ZOO Praha,“ říká Libor Dvořák.

COVID-19 vs. cestovní pojištění

ERV Evropská přišla jako první na trh s komplexním řešením COVID-19 rizik. Už v červnu 2020 na trh uvedla speciální balíčky a připojištění, které kromě léčebných výloh spojených s COVID-19 řešily i situace, kdy klienti nesplní zdravotní podmínky pro vycestování nebo jsou v zahraničí umístěni do preventivní karantény a je pro ně nutné zajistit náhradní ubytování či dopravu. ERV Evropská s ohledem na vývoj pandemie neustále upravovala své produkty, aby se na ně klienti mohli během cest do zahraničí plně spolehnout, a to i v situaci, kdy některé pojišťovny raději zastavily prodeje cestovního pojištění, zejména pak pojištění storna. „Věříme, že právě v podobně složitých situacích se projeví výhody řešení nabízených naší úzce specializovanou pojišťovnou,“ říká Libor Dvořák.

Vlastimil Divoký

REKLAMA

manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Správné nastavení pojištění invalidity? Tak trochu oříšek

Nastavit správně pojištění invalidity je oříšek. Cena by měla být až na druhém místě, jenže zároveň se musí vejít do klientova rozpočtu. „V prvé řadě je třeba vybírat mezi pojištěními invalidity z jakýchkoli příčin, nespoléhat se pouze na jeho úrazové varianty. A i samotné úrazové pojištění či pojištění trvalých […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

27. 06. 2022

Inflace nutí upravit i životní pojištění

Růst cen se promítá do všech oblastí výdajů. Utáhnout energie a nájem je čím dál tím těžší. Naplnit nádrž stojí skoro o polovinu víc než před rokem. Jen platy za inflací pokulhávají. Kde ušetřit? „Rozhodně ne na životním pojištění,“ říká Simona Kadlečková, oblastní ředitelka finančněporadenské společnosti Fincentrum & Swiss […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

17. 06. 2022

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.