Čtvrtek 09. července. Svátek má Drahoslava.

Soutěžte s MasterCard a filmem Líbáš jako ďábel o předplacené PayPass karty

Banky MasterCard 11.05.2012 | 16:57 0 Komentářů

Společnost MasterCard se stala hlavním partnerem nového českého filmu Líbáš jako ďábel. V rámci tohoto partnerství připravila pro milovníky filmů ojedinělou soutěž. V období od 10. května do 8. června 2012 mohou soutěžit na facebookových stránkách MasterCard ČR o předplacené karty ve formě samolepky na mobil s MasterCard® PayPass™ v hodnotě 600 Kč. Cílem je přesvědčit zákazníky, aby vyzkoušeli placení s PayPass a jeho výhody – jednoduchost, rychlost a bezpečnost.

Společnost MasterCard se stala hlavním partnerem filmu Líbáš jako ďábel od režisérky Marie Poledňákové, proto pro filmové fanoušky připravila exkluzivní soutěž. Ta bude probíhat na facebookových stránkách MasterCard ČR od 10. 5. do 8. 6. 2012 pomocí speciální aplikace s názvem „Vytvoř si na Facebooku svůj filmový plakát“. Bude se jednat o šablonu filmového plakátu, do které budou moci soutěžící vkládat své fotografie. Pak jen stačí, aby o nich uživatelé hlasovali a 1 000 z nich, kteří získají nejvíce hlasů, vyhrávají předplacenou kartu ve formě samolepky na mobil s bezkontaktní platební technologií MasterCard PayPass v hodnotě 600 Kč.

Kromě facebookové soutěže bude společnost MasterCard komunikovat o placení pomocí mobilního telefonu s technologií PayPass i dalšími kanály jako např. interaktivní bannery umístěné v obchodních centrech Nový Smíchov a Slovanský dům v Praze, Olympia Brno a Nová Karolína v Ostravě. Dále pak internet, direkt e-mail a kinoreklama.  „Hlavním cílem celé kampaně bude nejen představit společnost MasterCard jako lídra mezi poskytovateli bezkontaktních a mobilních plateb, ale také ukázat zákazníkům, že používání technologie PayPass je jednoduché, rychlé a bezpečné, jak koneckonců mohou vidět i ve filmu, proto by ho měli vyzkoušet,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

MasterCard PayPass je technologie, která umožňuje platit kartou rychle a pohodlně malé částky bez nutnosti vkládat kartu do terminálu, zadávat PIN či podepisovat účet.

Platba probíhá takto:

  • Zjistíme, zda je obchodník vybaven zařízením umožňujícím bezkontaktní platby PayPass. Zpravidla to poznáme podle loga MasterCard PayPass.
  • Kartu, která umožňuje bezkontaktní platby, pouze přiblížíme ke snímači v místě označeném symbolem bezkontaktní platby.
  • Čtečka dá signál, že karta byla přečtena, a v několika vteřinách snímač oznámí, že platba byla schválena.
  • Obchodník nám vydá účtenku a platba je hotova.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.