CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

11. 05. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Soutěžte s MasterCard a filmem Líbáš jako ďábel o předplacené PayPass karty

 


 

Společnost MasterCard se stala hlavním partnerem filmu Líbáš jako ďábel od režisérky Marie Poledňákové, proto pro filmové fanoušky připravila exkluzivní soutěž. Ta bude probíhat na facebookových stránkách MasterCard ČR od 10. 5. do 8. 6. 2012 pomocí speciální aplikace s názvem „Vytvoř si na Facebooku svůj filmový plakát“. Bude se jednat o šablonu filmového plakátu, do které budou moci soutěžící vkládat své fotografie. Pak jen stačí, aby o nich uživatelé hlasovali a 1 000 z nich, kteří získají nejvíce hlasů, vyhrávají předplacenou kartu ve formě samolepky na mobil s bezkontaktní platební technologií MasterCard PayPass v hodnotě 600 Kč.

Kromě facebookové soutěže bude společnost MasterCard komunikovat o placení pomocí mobilního telefonu s technologií PayPass i dalšími kanály jako např. interaktivní bannery umístěné v obchodních centrech Nový Smíchov a Slovanský dům v Praze, Olympia Brno a Nová Karolína v Ostravě. Dále pak internet, direkt e-mail a kinoreklama.  „Hlavním cílem celé kampaně bude nejen představit společnost MasterCard jako lídra mezi poskytovateli bezkontaktních a mobilních plateb, ale také ukázat zákazníkům, že používání technologie PayPass je jednoduché, rychlé a bezpečné, jak koneckonců mohou vidět i ve filmu, proto by ho měli vyzkoušet,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

MasterCard PayPass je technologie, která umožňuje platit kartou rychle a pohodlně malé částky bez nutnosti vkládat kartu do terminálu, zadávat PIN či podepisovat účet.

Platba probíhá takto:

  • Zjistíme, zda je obchodník vybaven zařízením umožňujícím bezkontaktní platby PayPass. Zpravidla to poznáme podle loga MasterCard PayPass.
  • Kartu, která umožňuje bezkontaktní platby, pouze přiblížíme ke snímači v místě označeném symbolem bezkontaktní platby.
  • Čtečka dá signál, že karta byla přečtena, a v několika vteřinách snímač oznámí, že platba byla schválena.
  • Obchodník nám vydá účtenku a platba je hotova.

 

REKLAMA

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Platební karty - VISA a MasterCard

Na návštěvě zákulisí placení kartami

Platební karty představují instrument umožňující platit a vybírat hotovost. Co se děje na pozadí placení kartami? Jak pozná terminál obchodníka, že platba je krytá? Kteří hráči vystupují v zákulisí mezinárodního systému platebních karet? 

Text: Radovan Novotný

09. 10. 2019

Platební karty - VISA a MasterCard

Vyznáte se v platebních kartách?

Platební karty jsou nástroje určené k bezhotovostním platbám, které jsou vydávány fyzickým a právnickým osobám nejčastěji bankou. Bezhotovostní platbou se rozumí oprávněné čerpání placené částky z účtu držitele (majitele) karty. Platební karta umožňuje držiteli bezhotovostní platby na účet prodejce nebo poskytovatele služby […]

Text: David Krůta

03. 05. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.