Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Součástí všech nových hypoték od MONETA Money Bank je pojištění pro případ úmrtí při dopravní nehodě zdarma

MONETA Money Bank nově zdarma poskytuje u hypotečních úvěrů pojištění pro případ úmrtí v důsledku dopravní nehody. V případě úmrtí klienta tak pojišťovna uhradí zbývající dlužnou část úvěru. Banka také od ledna vylepšila nabídku stávajícího pojištění schopnosti splácet. Obě pojištění zajišťuje pro banku BNP Paribas Cardif Pojišťovna. 

„Smrt při dopravní nehodě stále patří mezi nejčastější příčiny úmrtí lidí v produktivním věku. Proto nyní přidáváme k hypotékám pojištění pro případ smrti při dopravní nehodě zdarma, které pomůže rodinám v kritické životní situaci. Nemusí se tak obávat, zdali budou schopni hypotéku splácet, pokud při dopravní nehodě zemře partner, na jehož příjmu je rodina závislá. Pojištění jim totiž zajistí, že pojišťovna vyplatí zbývající dlužnou část úvěru,“ říká Tomáš Kostrhoun, produktový manažer MONETA Money Bank.

Pojištění od BNP Paribas Cardif Pojišťovny se kromě nehod na silnicích nebo dálnicích navíc vztahuje i na nehody vlaků, letadel i lodí. Pojistka kryje i případy, kdy byl pojištěný účastníkem dopravní nehody jako chodec. V rámci pojistky je pojištěn pouze jeden ze žadatelů o hypoteční úvěr, a to ten, který dosahuje vyššího příjmu.

Pojištění schopnosti splácet za jednotnou sazbu všem
MONETA Money Bank svým klientům nabízí k hypotečnímu úvěru i volitelné pojištění schopnosti splácet. To je automaticky součástí nabídky ke každému hypotečnímu úvěru. Klientům a jejich rodinám se výrazně snižuje riziko, že nebudou schopní splácet úvěr, a to v případě pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity III. stupně a úmrtí. Sazba pojistného je stejná pro všechny klienty bez ohledu na rizikovost zaměstnání a věk.

Od ledna 2017 je navíc pojištění ještě výhodnější. Nově totiž pojišťovna uhradí klientovi při ztrátě zaměstnání nebo pracovní neschopnosti delší než 30 kalendářních dní i první splátku zpětně. Celkem tak může pojišťovna v těchto případech uhradit za klienta až 12 měsíčních splátek. V případě invalidity III. stupně pojišťovna nově plní jednorázově nesplacenou část úvěru k datu přiznání invalidity III. stupně od ČSSZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.