Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Søren Kyhl se stane novým provozním ředitelem Saxo Bank

Banky Saxo Bank 06.08.2015 | 14:08 0 Komentářů

Globální investiční a obchodní banka Saxo Bank oznámila, že provozním ředitelem (Chief Operating Officer) a členem vedení společnosti se od 1. ledna 2016 stane Søren Kyhl. Jeho jmenování posílí a zefektivní fungování společnosti z hlediska digitálního rozvoje, provozu i výkonnosti.

Jde o nově vytvořenou pozici a Søren Kyhl v ní bude zodpovědný za každodenní fungování a provoz, včetně dohledu nad digitální částí provozu, marketingem, datovým provozem a Saxo Privatbank. Do Saxo Bank přichází s bohatými zkušenostmi, naposledy pracoval jako vedoucí oddělení Transaction Banking a provozní ředitel v C&I (Corporates and Institutions) v Danske Bank. Během své třináctileté kariéry v Danske Bank pracoval Kyhl také na pozicích Global Head of Sales of Danske Markets a Global Head of Research, Quant and Business Development. Søren Kyhl má doktorát z ekonomie z University of Copenhagen a na novou pozici přichází s velkými zkušenostmi a řadou vynikajících výsledků, které společně s jeho jedinečnou znalostí finančního sektoru pomohou dále posílit zaměření Saxo Bank na její klíčový byznys.

Spoluzakladatelé a ředitelé Saxo Bank Kim Fournais a Lars Seier Christensen ke jmenování Sørena Kyhla ve společném prohlášení uvedli:

Jmenování Sørena Kyhla významně posílí naši společnost jak z hlediska digitálního rozvoje, tak i z hlediska provozu a výkonnosti, což jsou klíčové body, na které se Saxo Bank chce zaměřit. Společně se Sørenem Kyhlem máme nyní silný tým, který podpoří náš další růst. Jeho jedinečné znalosti a zkušenosti jsou pro naši společnost velmi cenné a pomohou nám dále rozvíjet naše podnikání v digitálním věku.

Søren Kyhl se rovněž stane členem nejvyššího vedení společnosti, do kterého patří Kim Fournais a Lars Seier Christensen, spoluzakladatelé a ředitelé společnosti, a Steen Blaafalk, Group Chief Financial & Risk Officer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.