Pondělí 26. října. Svátek má Erik.

Smart, simple, sexy: RENTIER 3S – nový revoluční program životního cyklu od Pioneer Investments

Skupina Pioneer Investments v ČR v červnu uvádí nový program životního cyklu  RENTIER 3S, který přichází s revoluční novinkou: takzvaná alokační brzda klientům umožňuje, aby kdykoliv v průběhu nastaveného investičního horizontu zastavili zkonzervativňování svého portfolia. Deset aktivně řízených modelových portfolií je investováno především do fondu fondů s různým poměrem akcií a dluhopisů v závislosti na zvolené době investování. Portfolio nabízí největší fondy od renomovaných společností a nejvýznamnějších investičních správců světa. RENTIER 3S – smart, simple, sexy – je vhodný pro jednorázové i pravidelné investování již od 500 korun měsíčně.

„Strategie RENTIER 3S je nastavena tak, aby se investice klienta mohla na začátku investičního období co nejvíce zhodnotit. Program umožňuje vytvářet dynamičtější linie, například 100% akciové portfolio po dobu až 40 let. Díky unikátní alokační brzdě přitom klient může kdykoliv v průběhu nastaveného horizontu zastavit  postupné zkonzervativňování svého portfolia,“ přibližuje Petr Šimčák, ředitel obchodu Pioneer Investments ČR, a dodává: „RENTIER 3S bude k investování využívat především aktivně spravované fondy fondů, v čele s exkluzivním Pioneer All-Star Selection, který bude klientům v ČR zanedlouho dostupný i pro samostatné investování. RENTIER 3S je jednoduchá a moderní alternativa, která respektuje dynamiku života a elegantně řeší dlouhodobé investiční potřeby klientů tak, aby se i ve stáří mohli cítit sebevědomě a nemuseli slevovat ze svých standardů..“

Nový program životního cyklu nabízí 10 modelových portfolií (linií) s různou mírou rizika a odlišným časovým horizontem. Strategie je dynamičtější než stávající programy životního cyklu, které jsou na českém trhu dostupné. Akcie jsou dlouhodobě nejvýkonnější investicí, proto je na ně kladen největší důraz a jejich podíl v portfoliích se postupně snižuje až v posledních devíti letech investičního horizontu. Do portfolia jsou vybírány silné fondy největších společností, jako jsou Goldman Sachs, JP Morgan, Pioneer Investments nebo BlackRock, s vysokým podílem4 a5hvězdičkového ratingu od agentury Morningstar. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.