Sobota 24. října. Svátek má Nina.

Slavomír Mizák novým členem představenstva online banky ZUNO

Banky ZUNO Bank 27.01.2014 | 14:51 0 Komentářů

Novým členem představenstva online banky ZUNO patřící do skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) se stal Slavomír Mizák (36). V jeho nové pozici Chief Information and Operations Officer je zodpovědný za oblast IT a za provoz online banky. Slavomír Mizák patří mezi klíčové manažery IT týmu banky již od jejího založení. Stál při vybudování IT systémů ZUNO na zelené louce a jejich spuštění v Česku a na Slovensku. Následně se podílel na implementaci spotřebitelských půjček, povoleném přečerpání účtu, kreditních karet nebo na spuštění aplikace pro chytré telefony ZUNO Mobile Banking.

Jmenování Slavomíra Mizáka je výsledkem přirozeného procesu, který u nás funguje v posledních letech. Vybudoval si za tu dobu skvělé know–how v rámci celého IT a provozu a není lepšího experta pro další posun těchto klíčových oddělení,“ říká Oyvind Oanes, generální ředitel online banky ZUNO pro Česko a Slovensko. „Pro online banku poskytující služby více než 200 000 klientům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, je takový IT profesionál v představenstvu obzvlášť důležitý a jsme opravdu rádi, že ho zde máme.

Slavomír nastoupil do banky jako Head of IT Development v roce 2010. Dal dohromady a vedl tým více než 50 profesionálů z různých zemí, ve kterém byli jak zkušení specialisté, tak slibné talenty v oblasti IT. Před tím působil 7 let v konzultační divizi Accenture, kde se podílel na projektech pro banky z regionu CEE, především v oblasti projektového managementu, změn procesů a systémové integraci.

Slavomír Mizák nahradil na pozici Chief Information and Operations Officer ZUNO Miloše Matulu, který po čtyřech letech v ZUNO přijal jinou pracovní nabídku v rámci skupiny RBI.

ZUNO mám rád od chvíle, kdy jsem zde před 4 lety začal. Jsem hrdý, že mohu být součástí ZUNO rodiny, protože jsme se společně v online bankovnictví posunuli o velký krok dopředu. I nadále budeme nabízet zajímavé bankovní produkty a služby klientům, kteří své prostředky chtějí mít k dispozici neustále, bez ohledu na místo či čas. Věřím, že stávající i noví klienti budou s naším online a mobilním bankovnictvím spokojeni,“ dodává Slavomír Mizák.

Slavomír získal inženýrsky titul v oboru Podnikový management na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Ve volném čase hraje badminton, speedminton, squash nebo tenis, v létě jezdí na kolečkových bruslích nebo cestuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.