CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

07. 05. 2012

0 komentářů

Slavia pojišťovna spouští nové úrazové pojištění ZDRAVÍ

 


 

V rámci pojištění ZDRAVÍ+ se může klient pojistit pro případ smrti způsobené úrazem, proti trvalým následkům způsobených úrazem, pro případ doby nezbytného léčení úrazu, pro případ pobytu v nemocnici následkem úrazu, pro případ pobytu v nemocnici následkem úrazu a nemoci. Pojištění se sjednává na rok s možností automatického prodloužení a pojistné je možné zaplatit jednorázově na celý rok nebo ve čtvrtletních či pololetních splátkách.

 

„Na českém pojistném trhu existuje celá řada pojistných produktů, kde klient získá společně s úrazovým pojištěním i životní pojištění či nějaký druh spoření. Nám však šlo o to, navrhnout nejpraktičtější úrazové pojištění, které bude možné jednoduše sjednat, klient bude platit pouze za to, co chce a v případě úrazu mu bude vyplacena předem stanovená částka. To všechno se podařilo spojit v pojištění ZDRAVÍ+,“ představuje nový pojistný produkt Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny. Pojišťovna již nyní plánuje nabízet pojištění společně s dalšími úspěšnými produkty Slavia pojišťovny. „Sjednání úrazového pojištění je u nás podobně jednoduché jako například uzavření levného povinného ručení. Přímo se tak nabízí umožnit řidičům, aby společně se svým vozidlem pojistili i sebe a své blízké. Plánujeme proto připravit praktické balíčky, kde klient získá kromě pojištění ZDRAVÍ+ i naše další služby za velmi výhodné ceny. Prozatím budou nové pojištění sjednávat naši prodejci, do budoucna však plánujeme i možnost on-line uzavření smlouvy na našem webu,“ dodává Bárta.

 

 

REKLAMA

Příklad pojištění ZDRAVÍ+ :

Pan Petr Válek (32) z Prahy uklouzl na zledovatělém chodníku. V nemocnici mu diagnostikovali poranění vazu kolenního, zkříženého vazu a menisku.

 

V případě sjednaného úrazového pojištění u Slavia pojišťovny pan Válek získá:

REKLAMA

 

Pojištění pro případ úrazu (klient od pojišťovny získá až 138 200 Kč), 

pojistné: 200,– Kč

•           Hospitalizace v trvání 10 dnů 2000 Kč

REKLAMA

•           Doba nezbytného léčení až 112 dnů 11 200 Kč

•           Trvalé následky do výše 25 %125 000Kč

nebo

Pojištění pro případ nemoci či úrazu (klient od pojišťovny získá až 287 100 Kč),

pojistné: 550,– Kč

•           Hospitalizace v trvání 10 dnů 3500 Kč

•           Doba nezbytného léčení až 112 dnů 33 600 Kč

•           Trvalé následky do výše 25 %250 000Kč

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.