Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Slavia pojišťovna nabízí připojištění proti odcizení vozidla

Slavia pojišťovna nově nabízí řidičům možnost připojistit svůj vůz proti odcizení, bez nutnosti sjednání kompletního havarijního pojištění. Cena připojištění krádeže vozidla je tak mnohem dostupnější než kompletní havarijní pojištění a navíc je dále snížena pro řidiče z méně rizikových regionů, kteří už nebudou doplácet na klienty z oblastí, ve kterých ke krádežím aut dochází častěji.  

Podle podkladů Slavia pojišťovny je krádež auta v ČR stále běžnou událostí, se kterou se už přímo či nepřímo setkala většina z nás. Vysoká pravděpodobnost odcizení je zejména u vozů Škoda, nejčastěji se do hledáčku zlodějů dostává model Škoda Octavia. Nejrizikovější z hlediska krádeží jsou automobily staré cca 5 let. Objasnit se přitom policistům podaří jen necelou třetinu případů. Mnohé z kradených automobilů končí rozebrané a rozprodané na součástky a šance na vrácení původním majitelům je pak téměř nulová. Mezi nejrizikovější regiony patří Praha, Středočeský, Ústecký a Moravskoslezský kraj.  

Slavia pojišťovna inovovala nabídku autopojištění a nyní nabízí klientům možnost připojistit si k povinnému ručení riziko odcizení vozidla ve stáří do 15 let. Připojištění krádeže vozidla přitom není podmíněno nutností sjednání havarijního pojištění a stává se tak finančně mnohem dostupnějším. A cena je dále snížena pro řidiče z méně rizikových regionů. Nové připojištění je možné sjednat ve třech limitech krytí: 50, 100 a 150 tisíc Kč a pohybuje se od 440 do 1320 Kč za rok, v závislosti na limitu plnění. Nové připojištění mohou motoristé libovolně kombinovat s ochranou dalších rizik, např. s připojištěním střetu se zvěří, pojištěním živlů, odpovědnosti atd.  

„Povinné ručení průběžně modelujeme tak, aby lépe vyhovovalo potřebám českých řidičů. Právě s obavami z odcizení vozu se setkáváme velice často, zejména u řidičů z větších měst. A není se co divit, každý rok u nás dojde ke krádežím více než osmi tisíc automobilů. Slavia pojišťovna proto připravila připojištění, které je finančně dostupné a zároveň zajistí potřebnou ochranu,“ vysvětluje Ladislav Bělina, ředitel divize autopojištění Slavia pojišťovny.    

Klientům, kteří mají u Slavia pojišťovny sjednané povinné ručení, je k dispozici také mobilní aplikace, která zjednodušuje komunikaci s dispečinkem SLAVIA ASSISTANCE. Nová služba zároveň přináší praktické informace, které ocení většina motoristů na cestách. Exkluzivní funkcí aplikace je možnost jednoduchým způsobem a v reálném čase získat v rámci celé ČR přehled o dopravní situaci v nejbližším okolí řidiče. Součástí služby je také bonusový program a služba zároveň zprostředkovává praktické informace pro motoristy, kteří cestují po evropských zemích. A aby cestování bylo ještě více pohodlné a bezpečné, aplikace nově dává možnost si snadno spočítat a uzavřít cestovní pojištění ze svého mobilu a zaplatit online. Dokumenty klient obratem obdrží do svého emailu.

Jeden komentář: “Slavia pojišťovna nabízí připojištění proti odcizení vozidla”

  1. Jarunka napsal:

    My jsme si své první havarijní pojištění dělali na této stránce a pomohli nám http://www.srov­nator.cz/hava­rijni-pojisteni/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.