CZK/€ 24.350 +0,25%

CZK/$ 22.389 +0,79%

CZK/£ 28.298 +0,62%

CZK/CHF 25.551 +0,56%

20. 09. 2023

0 komentářů

Skytoll vstupuje na asijský kontinent, otevřel pobočku v Singapuru

 

Společnost SkyToll, která se podílí na rozvoji a provozu mýtných systémů na Slovensku, v České republice, ve Slovinsku i v dalších evropských zemích, otevřela pobočku v Singapuru. V regionu Asie a Pacifiku plánuje SkyToll oslovit zákazníky se svým řešením pro oblast zpoplatnění jízdy osobních i nákladních vozidel či inovací v inteligentním řízení dopravy, jejichž cílem je podpořit udržitelnost dopravy a ochranu klimatu.

Loading 

SkyToll získal během poslední dekády rozsáhlé zkušenosti a reference nejen z evropského kontinentu. V roce 2015 realizoval dva úspěšné projekty v Ruské federaci, na jihoamerickém kontinentu pak v průběhu roku 2016 úspěšně pilotoval systém pro monitoring a zpoplatnění jízdy vozidel v Uruguayi.

 „Vstup do asijského regionu je pro nás strategickým rozhodnutím. Jednotlivé země i městské aglomerace zde řeší více než jinde masivní nárůst intenzity dopravy a s ním spojené negativní vlivy, jako je znečištění životního prostředí či rozsáhlé dopravní zácpy. SkyToll se vždy snaží být svým zákazníkům skutečně blízko, proto padlo rozhodnutí otevřít pobočku v Singapuru a vytvořit zde obchodní a ekonomické centrum pro asijský region,“ uvedl Matej Okáli, předseda představenstva společnosti ITIS Holding, která je stoprocentním vlastníkem společnosti SkyToll.

Vedením SkyToll Pte.Ltd. byl pověřen Joseph Chin, který má více než 25 let zkušeností s projekty v oblasti silniční i železniční dopravy, včetně účasti na několika mýtných a dopravních systémech v asijském regionu a v Číně. Se svou znalostí a zkušenostmi v oblasti systémové integrace a projektového managementu je Joseph Chin připraven podpořit růst a expanzi SkyToll v asijském regionu.

 „Do Asie vstupujeme s výbornými referencemi v oblasti satelitních mýtných systémů, ale také s chutí budovat nová inovativní řešení pro řízení dopravy v hustě osídlených městských centrech, kde může být využití samotné satelitní technologie komplikované. Chceme se samozřejmě opřít i o zkušenosti, které v regionu získala skupina PPF, která je mezi akcionáři ITIS Holding,“ dodal Matej Okáli.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Příští rok přinese všem dohodářům řadu výhod. Co to ale znamená pro zaměstnavatele?

Letos na podzim byla vydaná dlouho projednávaná novela zákoníku práce, která vstoupila od 1.října 2023 v platnost. Pro zaměstnavatele to znamená řadu změn, zejména pokud mají uzavřené pracovní smlouvy se svými zaměstnanci na DPP a DPČ. Znamená to konec dohodářů, anebo k tomu budou zaměstnavatelé přistupovat sportovně?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 11. 2023

3D printing – technologie pro obyčejný den

Rozpor mezi rostoucí individualizací požadavků zákazníků a úsporou nákladů při masové výrobě patří mezi zajímavé finanční výzvy dnešního podnikání. Na pomoc přicházejí revoluční technologické inovace aplikované pro obyčejný den.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

28. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *