Pátek 17. září. Svátek má Naděžda.

Skupina UniCredit získala ocenění jako nejlepší distributor investičních certifikátů v Rakousku, Německu, v Itálii a na Slovensku

Na každoročním udělování cen v tomto odvětví byla skupina UniCredit oceněna za svoje výjimečné výsledky jako distributor na klíčových trzích i jako nejlepší privátní banka v Evropě.

Díky úspěchům v oblasti distribuce investičních certifikátů a certifikátů sítě retailového a privátního bankovnictví získala UniCredit opětovně mnoho ocenění na konferenci SRP Europe Conference 2019, kterou uspořádala organizace Structured Retail Products. Mezi ocenění naší společnosti patří:

  • Nejlepší distributor, Německo a Rakousko
  • Nejlepší distributor, Itálie
  • Nejlepší distributor/Nejlepší výkonnost, Rakousko
  • Nejlepší distributor/Nejlepší výkonnost, Slovensko

Algis Pabarcius, ředitel Markets Sales ve skupině UniCredit, uvedl: „Jsme velmi rádi, že organizace SRP ocenila naši banku na letošní konferenci. Tyto výjimečné úspěchy zdůrazňují to, co přesně znamená úspěšná divize firemního a investičního bankovnictví pro naše klienty, a jsou výsledkem stále užších synergií s našimi distribučními sítěmi.“

Tým UniCredit Private Investor Products je zodpovědný za distribuci investičních produktů z různorodých tříd aktiv do rozsáhlé sítě skupiny. Jako obchodní útvar, ale i tvůrce produktů vyvíjí řešení s přívlastkem Best In Class (nejlepší ve své kategorii), které dokáží naplnit široké spektrum investičních potřeb našich klientů.

Ocenění organizace SRP jsou dosud jediná nezávislá ocenění na základě kvantitativních ukazatelů v odvětví investičních certifikátů, přičemž vycházejí z objemů prodeje a údajů výkonnosti. Letošní výsledky představují vrchol komplexní datové analýzy, kterou organizace provedla v období od 1. října 2017 do 30. listopadu 2018.

Privátní bankovnictví UniCredit získalo na této konferenci rovněž ocenění Nejlepší privátní banka v Evropě.

Pabarcius dodal: „Snažíme se dávat našim klientům větší kontrolu nad jejich portfolii, a proto je také počet privátních bankovních klientů investujících do investičních certifikátů a certifikátů trvale vysoký v Německu a v celém regionu střední a východní Evropy, přičemž v Itálii a Rakousku vzrostl během sledovaného období o 10 %.“

Privátní bankovnictví UniCredit nabízí kompletní škálu služeb a personalizovaných produktů více než 260 000 klientům v 14 evropských zemích. Pomocí jednoznačných a transparentních strategií chrání a optimalizuje majetek svých klientů navzdory složitosti trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.