Úterý 26. ledna. Svátek má Zora.

Skupina UniCredit byla vyhlášena v průzkumu Trade Finance Survey 2018 časopisu Euromoney lídrem v poskytování služeb obchodního financování

Skupina UniCredit získala první místo v celosvětovém měřítku v nové kategorii „Nejlepší služby“. Bankovní skupina konkrétně uspěla v podkategoriích: „Komplexní služby“, „Produkty/platby“ a „Celkové plnění“. Celkem 21 prvních míst získala skupina UniCredit, čímž se stala lídrem na trhu ve střední a východní Evropě (CEE), Itálii a v dalších sedmi evropských zemích.

Skupina UniCredit byla podle průzkumu Trade Finance Survey 2018 prestižního časopisu Euromoney oceněna jako „Nejlepší globální poskytovatel obchodního financování“. Konkrétně uspěla v podkategoriích „Komplexní služby“, „Produkty/platby“ a „Celkové plnění“.

Podle sedmého ročníku průzkumu se skupina UniCredit stala lídrem na trhu v oblasti poskytování obchodního financování v Itálii a v dalších sedmi zemích regionu střední a východní Evropy. Konkrétně v Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku a Turecku. V nové kategorii „Nejlepší služby“ se skupina UniCredit umístila na prvním místě v Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku a Srbsku. Seznam zemí doplnilo Rusko.

Průzkum Trade Finance Survey byl realizován na základě zpětné vazby od více než 7255 klientů firemního bankovnictví (téměř dvojnásobek oproti minulému ročníku). To potvrzuje soustavnou a neustále se zdokonalující práci skupiny UniCredit v poskytování obchodního financování. Na základě znalosti klíčových evropských trhů, produktové odbornosti a angažovanosti v oblasti inovací, doplněné o komplexní a rozšiřující se sítě skupiny UniCredit se služby v oblasti obchodního financování neustále zdokonalují.

Gianni Franco Papa, výkonný ředitel skupiny UniCredit, uvedl: „Jsme poctěni, že časopis Euromoney udělil skupině UniCredit ocenění za „Nejlepšího globálního poskytovatele služeb obchodního financování“ ve třech důležitých kategoriích. Toto uznání  odráží naše silné zaměření na klienta a jeho potřeby, intenzivní angažovanost v oblasti inovací a rostoucí sílu naší mezinárodní sítě. Spojujeme klienty po celém světě a poskytujeme jim transparentní
a jednoduchá řešení, která splňují všechny jejich potřeby v oblasti obchodního financování, a to i v těch nejsložitějších situacích.“

Skupina UniCredit i nadále významně investuje do inovací v oblasti obchodního financování. Je zakládajícím členem konsorcia technologie blockchain platformy we.trade (dříve známá jako Digital Trade Chain). Skupina rovněž rozšiřuje svou mezinárodní přítomnost. V nedávné době posílila svou mezinárodní působnost prostřednictvím nové pobočky v Abu Dhabi. Ta poskytne podporu klíčovým evropským klientům skupiny UniCredit a zpřístupní jim nové obchodní příležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.