CZK/€ 23.860 +0,15%

CZK/$ 21.880 -0,22%

CZK/£ 27.118 +0,03%

CZK/CHF 23.754 -0,13%

27. 12. 2011

0 komentářů

Subjekty:

Skupina Pioneer Investments podpořila vánoční atmosféru v Azylovém domě pro matky s dětmi v Bohnicích

 


 

„Měli jsme možnost strávit chvilku v předvánoční atmosféře s místními maminkami, jejich dětmi a zaměstnanci azylového domu. A byl to opět velmi milý a silný zážitek. Je příjemné sledovat rozzářené oči dětí i maminek nad věcmi, které nám mohou připadat jako samozřejmá maličkost,“ uvedla Dana Řezníková, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments ČR.

Jako poděkování zaměstnancům Pioneer Investments za jejich celoroční podporu vyrobily obyvatelky azylového domu speciální vánoční perníčky.

Posláním Kolpingova azylového domu je ochrana a podpora rodin, zejména svobodných matek s dětmi do tří let, které žijí v nepříznivých sociálních podmínkách spojených s absencí bydlení a ohrožujících zdravý vývoj dítěte. Jedním z hlavních cílů je umožnit klientkám návrat do běžné společnosti.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Investorské chyby: Jak investovat a nepřijít na buben

Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a poslední roky jsou toho ukázkovým příkladem. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

31. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *