Pondělí 29. listopadu. Svátek má Zina.

Skupina Pioneer Investments podpořila vánoční atmosféru v Azylovém domě pro matky s dětmi v Bohnicích

Letošní úspěšná spolupráce skupiny Pioneer Investments v ČR a Kolpingova azylového domu v Praze Bohnicích byla pár dní před Vánocemi završena předáním sbírky dobrot i potřebných věcí pro maminky s dětmi, kterým by měly zpříjemnit prožití svátečního období. Podporou azylového domu Pioneer Investments pokračuje v naplňování dlouhodobé strategie společenské odpovědnosti, do níž aktivně zapojuje i své zaměstnance.

 

„Měli jsme možnost strávit chvilku v předvánoční atmosféře s místními maminkami, jejich dětmi a zaměstnanci azylového domu. A byl to opět velmi milý a silný zážitek. Je příjemné sledovat rozzářené oči dětí i maminek nad věcmi, které nám mohou připadat jako samozřejmá maličkost,“ uvedla Dana Řezníková, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments ČR.

Jako poděkování zaměstnancům Pioneer Investments za jejich celoroční podporu vyrobily obyvatelky azylového domu speciální vánoční perníčky.

Posláním Kolpingova azylového domu je ochrana a podpora rodin, zejména svobodných matek s dětmi do tří let, které žijí v nepříznivých sociálních podmínkách spojených s absencí bydlení a ohrožujících zdravý vývoj dítěte. Jedním z hlavních cílů je umožnit klientkám návrat do běžné společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.