Čtvrtek 29. října. Svátek má Silvie.

Škola investování opět začíná, nově s tématem k zahraničním burzám

Stejně jako každý rok na podzim zahajuje Fio banka i letos bezplatné investiční semináře pro širokou veřejnost, a to ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM. Škola investování bude probíhat od druhé poloviny září do začátku prosince ve více než 50 městech po celé ČR.

Témata investičních seminářů jsou určena úplným začátečníkům i zkušenějším investorům. Návštěvníci se dozví vše podstatné o akciích, burzách a investičních možnostech, uvidí i online ukázku nákupu a prodeje akcií v aplikaci e-Broker a Smartbroker.

Kromě tradičních Základů investování a Efektivního krátkodobého obchodování v praxi je součástí Školy investování nový seminář pro ty, kteří se zajímají o obchodování s akciemi v zahraničí – Obchodování na zahraničních burzách. Jeho účastníci se dozvědí informace z historie i současnosti zahraničních burz, například jaké akcie se obchodují v hlavních indexech nebo kolik stojí obchodování v cizině.

Přestože investování na domácím trhu má stále většinový podíl na objemu obchodů, pozorujeme dlouhodobý příklon investorů k zahraničním burzám. Proto jsme zařadili do devatenáctého cyklu Školy investování nový seminář k tomuto poptávanému tématu,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Do Školy investování je možné se přihlásit na webových stránkách Fio banky pomocí krátkého formuláře. Účast na všech seminářích je bezplatná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.