Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Škola investování 2018 otevírá své brány

Investice Fio banka 22.03.2018 | 14:27 0 Komentářů

Česká Fio banka pořádá investiční projekt s názvem Škola investování. Veřejnosti nabídne 34 seminářů, které se věnují základům online obchodování, zahraničním burzám i náročnějším tématům pro pokročilé investory. Semináře se konají po celém Česku, účast i registrace je pro všechny zájemce zdarma.

Fio banka ve spolupráci s českou s burzou RM-SYSTÉM připravila 28. semestr Školy investování. Tento jedinečný projekt, který se od dubna do poloviny června uskuteční v mnoha městech v České republice, seznamuje širokou veřejnost s fungováním kapitálových trhů. Zájemci si mohou vybrat ze tří různých tematických okruhů. V prvním se seznámí se základními investičními pojmy a získají vhled do světa cenných papírů. Druhé téma přináší detailnější pohled na zahraniční burzy.

Třetí je určeno především zkušenějším investorům, kteří se zajímají o spekulace na pokles cen akcií, obchodování na úvěr nebo s futures kontrakty. Semináře jsou doplněny interaktivními ukázkami nákupu a prodeje cenných papírů. Škola investování má během jara naplánováno 34 seminářů, kterých se může zúčastnit úplně každý. Stačí se pouze bezplatně registrovat na webových stránkách banky, vybrat si téma, termín a konkrétní město.

„Již čtrnáct let jsme neodmyslitelně spjatí s tím, že učíme veřejnost investovat na burze. Představujeme výhody i úskalí burz, možnosti i rizika, se kterými se během online obchodování mohou investoři setkat. Je pak jen na nich, jestli znalosti využijí, a pro jakou formu investování se rozhodnou. To necháváme na nich. Na nás je edukace. Smysl našeho konání nám každoročně potvrzují plné kapacity seminářů i to, že mnoho účastníků postupně projde všemi tematickými okruhy a často se opakovaně vrací. Škola investování je skutečně ojedinělý projekt, který nemá v tuzemsku obdoby, a my se budeme snažit ho pořádat i v budoucnu,“ komentuje její zahájení Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.