CZK/€ 23.840 +0,48%

CZK/$ 22.126 +1,95%

CZK/£ 26.708 +0,47%

CZK/CHF 23.927 +0,76%

23. 02. 2015

0 komentářů

Subjekty:

Seminář „Exports In Focus“ přinesl praktické rady českým vývozcům

 


 

HSBC Bank plc – pobočka Praha připravila pro české exportéry seminář „Exports In Focus“, který přinesl českým vývozcům aktuální praktické informace a rady pro úspěšný export. 17. února prezentovali v pražském hotelu Hilton Prague zástupci banky HSBC a partnerů soutěže HSBC International Business Awards své rady a zkušenosti ze zahraničních trhů. Svůj příspěvek na téma posilování ekonomické diplomacie a podpory exportu zde uvedl i náměstek ministra zahraničních věcí Lukáš Kaucký.

Úvodní prezentaci zaměřenou na současnou ekonomickou situaci zemí střední a východní Evropy přednesla ekonomka londýnské pobočky banky HSBC Agata Urbanska-Giner. Následně se účastníci semináře z řad top-managementu českých exportně orientovaných firem rozdělili do několika workshopů, které se věnovaly aktuálním tématům spojeným s exportem (provozní kapitál a jeho formy financování, nové všeobecné pojistné podmínky EGAP) a současným atraktivním cílovým zemím pro vývoz (Indie, Turecko). Kromě zástupců banky HSBC se zde o své zkušenosti podělili jak představitelé partnerů soutěže, advokátní kanceláře White & Case a poradenské společnosti EY, tak byznysmeni s přímou zkušeností s vývozem do diskutovaných exportních destinací. Seminář se tak stal unikátní příležitostí k networkingu a získání nezprostředkovaných praktických zkušeností a rad pro úspěšný export.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Vyhlášení výsledků soutěže o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Do České republiky zavítá americký multimilionář, spisovatel a řečník Randy Gage, který 15. září 2012 od 13 hodin vystoupí na semináři v Top Hotelu Praha. Odborný server jakožto mediální partner semináře uspořádal ve dnech 1. až 15. srpna 2012 soutěž o volné vstupenky. Dnes oznamujeme vítěze slosování ze správných odpovědí na soutěžní otázku.

Text: Redakce

24. 08. 2012

Multimilionář, úspěšný spisovatel a řečník Randy Gage: „Mám rád peníze, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí“

Jestliže momentálně hledáte inspiraci, jak zdokonalit či posunout vaši kariérovou dráhu, můžete se zajít podívat na seminář Randyho Gagea, který se koná 15. září od 13 hodin 2012 v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří na akci o principech prosperity a úspěchu. Současně představí na světové premiéře svoji novou knihu „Risk je nové bezpečí,“ která vyjde v České republice dokonce o dva měsíce dříve než ve Spojených státech. Mediálním partnerem semináře je web Investujeme.cz.

Text: Tomáš Blažo

10. 08. 2012

Soutěžte o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Probudit v lidech chuť, motivaci a hlavně aktivitu. To je hlavním cílem semináře Randyho Gagea, který se koná 15. září 2012 ve 13 hodin v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří o principech prosperity a úspěchu, které využijete nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Na semináři se dozvíte přímé a jasné návody jak pracovat efektivněji, jak vydělat víc peněz za méně času nebo jak překonávat pracovní i osobní problémy. Zapojte se do soutěže o volné vstupenky.

Text: Redakce

27. 07. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *