CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

05. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

SE ZALOŽENÍM ÚČTU V KOMERČNÍ BANCE POMOHOU NOVĚ VIDEOBANKÉŘI

 


 

Videobankéři pomohou se založením účtu nebo kreditní karty na stránkách http://mujucet.kb.cz. Občané mohou online sjednat výhodný balíček MůjÚčet, studentský účet G2.2 nebo kreditní karty Lady karta a A karta. Podnikatelé mohou požádat online o otevření Profi účtu nebo účtu pro složení základního kapitálu nově vznikající společnosti.

Konzultace poskytne Videobankéř klientům prostřednictvím zvuku, obrazu (přes webkameru) a rozhraní pro chat. Videobankéř také s klientem on-line sdílí vyplňovaný formulář žádosti o založení účtu či karty. Videobankéři jsou připraveni vybrat s klientem nejvýhodnější produkt a zodpovědět případné dotazy k nabídce produktů KB.

„Svým rozsahem a pohodlím pro klienty je služba Videobankéře na českém trhu unikátní. Zájemci o služby Komerční banky mohou plnohodnotně vizuálně komunikovat s bankovním poradcem z pohodlí domova či kanceláře. Mají možnost konzultovat své potřeby s kvalifikovaným odborníkem, který dobře zná bankovní produkty Komerční banky,“ uvádí Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Kontaktování Videobankéře je velmi jednoduché. Klient pouze stiskne tlačítko a automaticky bude s Videobankéřem spojen. Není třeba instalovat žádné doplňkové programy, registrovat se ani si předem rezervovat čas virtuální schůzky. Služba je dostupná v pracovních dnech od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 18:30.

 

REKLAMA

„Videobankéře mohou klienti Komerční banky kontaktovat také kdykoli v průběhu vyplňování online žádosti o produkt. Pokud narazí na problém, otázku nebo si jinak neví rady co a jak dál, Videobankéř může převzít rozpracovaný formulář a dokončit jej. Klient přitom v každém okamžiku vidí, co Videobankéř vyplňuje,“ uvádí k fungování služby Jaroslav Čech, ředitel společnosti iCord, která ve spolupráci se systémovým integrátorem, společností Profinit, dodala Komerční bance technické řešení služby.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Evropské realitní firmy výrazně propadly, duch nemovitostí obchází banky na Starém kontinentu

Od prosince 2021 se evropské realitní firmy propadly o 43 %. Vyšší úrokové sazby snižují hodnotu jejich aktiv a postupně rostoucí úrokové náklady jim ujídají z provozních peněžních toků. Celé odvětví má nízký P/B poměr 0,7x, a trh tedy nejspíš očekává, že si jejich aktiva i peněžní toky v budoucnu […]

Text: Redakce

31. 03. 2023

Komentář: ČNB a rozehraná partie ohrožující cenovou stabilitu

Vypadalo to na 300 miliard, bude to více než 400 miliard. Ne, nejde o deficit státního rozpočtu, ale o rekordní ztrátu hospodaření České národní banky. Se změnou prostředí se bilance této instituce stává neřízenou střelou. Z pohledu hospodaření české centrální banky je situace více než nepříznivá. V […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

13. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *