Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Sberbank nabízí ještě výhodnější FÉR půjčky. Všem klientům snižuje splátky již od počátku splácení úvěru

Banky Sberbank 17.08.2015 | 13:14 1 Komentář

Sberbank CZ v posledních měsících pro své klienty výrazně zvýhodnila své klíčové produkty a nyní ještě zlepšuje svou nabídku v oblasti spotřebitelských FÉR půjček. Klienti od banky nově získávají výhodnější splátky již od začátku splácení úvěru díky okamžitému započtení bonusu. Bonus tak v podstatě získá každý klient hned při uzavření půjčky a úspora u splátky tak dosahuje hned od začátku několik stovek korun měsíčně.

Sberbank nabízí nyní u FÉR půjček a FÉR konsolidací bonusové sazby pro všechny, hned a bez jakýchkoliv podmínek. FÉR půjčku banka poskytuje až na osm let v rozsahu 30 od 500 tisíc korun. FÉR konsolidace umožňuje sloučení půjček až do celkové výše jednoho milionu se splatností rovněž až osm let. Zpracování půjčky, vedení úvěrového účtu je zdarma, předčasné splacení je také v obou případech zdarma.

Sloučení více půjček do jedné  se těší u klientů stále větší oblibě. Klienti tak mohou nejen snížit celkovou výši svých splátek a celkově ušetřit na poplatcích a úrocích, ale také zároveň získat dodatečné finanční prostředky navíc. Do jedné splátky může být tedy zahrnuto i to, když banka po provedené konsolidaci původních úvěrů klientovi navíc ještě poskytne další novou půjčku. FÉR konsolidace umožňuje sloučit jak bankovní půjčky, tak i ty od nebankovních institucí, splátky různých druhů kreditních a splátkových karet, splátky kontokorentu. Sloučit do jedné výhodnější splátky lze i úvěry členů blízké rodiny – může se jednat celkově až o deset úvěrů.

FÉR konsolidaci je možné získat již od 6,49 % p.a.  Sloučením půjček u Sberbank ušetřili klienti již dříve, nyní je však konsolidace ještě výhodnější. Např. u částky 250 000 korun klient při sloučení nově zaplatí oproti původní FÉR konsolidaci měsíčně přibližně o 400 korun méně, za rok tím ušetří 1,3 splátky.

 „V duchu naší strategie férových produktů snižujeme klientům splátku a odměňujeme je tak od začátku až do konce úvěru. Pro klienty je výhodnější platit méně hned než čekat na bonus. Proto zavádíme bonusové sazby již od samého začátku, a klient tak platí nízkou splátku hned a bez jakýchkoliv podmínek. Všechny půjčky jsou samozřejmě i nadále bez poplatků. Ještě výhodnější FÉR půjčky doplňují naši novou nabídku běžných účtů a spořicích účtů, o které klienti projevili velký zájem,“ říká Roman Knaus, ředitel oddělení retailových produktů.

FÉR půjčky si klient mohou sjednat nejen na kterékoli pobočce, ale také online prostřednictvím eShopu.

Jeden komentář: “Sberbank nabízí ještě výhodnější FÉR půjčky. Všem klientům snižuje splátky již od počátku splácení úvěru”

 1. Heinrich Jesse napsal:

  My Heinrich Jesse úvěr Home Plc nabízí půjčky ve výši 3% úrokové sazby v rozmezí od 1,000.00,–Kč do 500,000,000.00-Kč. Máme tým se zkušenostmi v oblasti;

  1. Osobní a refinancování půjčky
  2. Obchodní Start-up a obchodní růst
  3. Zlepšení Home a Investiční úvěr
  4. Dluhu a Auto úvěr
  5. úvěrová linka ve výši až $1,000,000.00

  Finance a poradit. Bez ověření příjmu. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby. Kontaktujte nás pro více informací o našich kontaktních informací níže:
  Kontaktní jméno: Heinrich Jesse
  Kontaktní E-mail: jesseserv002@gma­il.com
  http://jessefi­nanceservice.sluz­by.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.