Pátek 23. července. Svátek má Libor.

Sberbank CZ se stala partnerem populárních závodů Family Run

Banky Sberbank 28.03.2018 | 10:24 0 Komentářů

Sberbank CZ se stala hlavním partnerem běžecké série Family Run, která se koná v rámci celorepublikové sportovní události Night Run. Závody Sberbank Family Run budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech. Této populární běžecké akce se účastní kolem dvaceti tisíc závodníků a další tisíce návštěvníků. 


„Sberbank CZ se ráda připojila k myšlence rodinných běhů, aktivně stráveného společného času a vedení dětí ke zdravému životnímu stylu,“ vysvětluje Šárka Samková, vedoucí komunikace Sberbank CZ. Sberbank Family Run je určen pro celé rodiny, včetně dětí, babiček a dědečků. Na trati jsou vítány i malé děti v kočárcích. Vzdálenost 2-3 km není nijak náročná a závod lze navíc klidně jen projít. Každý zaregistrovaný závodník dostane tričko, startovní číslo a také krásnou cílovou medaili. To vše s logem Sberbank Family Run. 

„Sberbank CZ v rámci závodů podpoří i projekt neziskové společnosti Černí koně na výrobu ručních kol pro děti na vozíčku formou veřejné sbírky a přiblížením světa hendikepovaných. Děti se díky handbike snáze zapojí do sportovních i volnočasových aktivit,“ říká Šárka Samková. 

Prvně se v teniskách a po boku svých nejbližších můžete postavit na start 14. dubna v Ostravě. Další jarní závod se uskuteční 28. dubna v Hradci Králové. Registrace na všechny závody již probíhají na stránkách Night Run. 

Night Run je zavedenou a amatérskými běžci vyhledávanou běžeckou sérii v osmi českých městech. Během jediného dne vždy proběhne několik závodů s rozdílnou náročností (mimo jiné i Avon běh za zdravá prsa). Sberbank CZ se letos stala partnerem rodinného běhu, který nese název Sberbank Family Run.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.