Pátek 18. června. Svátek má Milan.

Saxo podporuje svou nabídku CFD pomocí nižších marží

Banky Saxo Bank 01.09.2016 | 10:52 0 Komentářů

Nová nabídka Intraday Margins klientům nabízí flexibilitu během obchodovacích hodin, kdy je nejsilnější likvidita podkladových futures a peněžních trhů, zatímco nová nabídka spreadů snižuje náklady na obchodování až o 30 % pro sledování nejoblíbenějších indexů.

Obchodní a investiční specialista Saxo Bank představil řešení pro snižování marží pro sledování svých nejpopulárnějších indexů CFD (Index Trackers), což během doby denního obchodování nabídne klientům větší flexibilitu s maximální likviditou a současně udrží marže na přijatelné úrovni. Zpočátku budou snížené denní marže k dispozici pro vybrané CFD indexy z hlavních akciových indexů v Evropě a USA, mezi něž patří např. US 500, EU 50, GERMANY 30, UK 100, FRANCE 40, SPAIN 35 a SWISS 20.

Saxo Bank Intraday Margin klientům umožní snížit nároky na marže během hlavní doby obchodování, kdy má podkladový trh silnější likviditu, a současně udrží požadavky na marže na přiměřené úrovni. Denní marže, které se týkají poloviny běžných požadavků na marže, budou platit během hlavní obchodovací doby a ukončují se ve chvíli, kdy podkladové peněžní trhy uzavírají. V budoucnu hodlá Saxo Bank nabídnout denní marže i na řadu CFD.

Současně Saxo Bank představí i „fixní“ spready na celé CFD indexy platné během hlavní obchodovací doby za běžných tržních podmínek. To znamená, že klienti získají snížení nákladů na obchodování až o 30 % na sledování nejpopulárnějších indexů CFD. To představuje lepší obchodování pro klienty a vyšší jistotu vzhledem k nákladům na obchodování spojeným se vstupem do pozic CFD indexů a jejich uzavíráním. Pro hlavní evropské, asijské a americké indexy budou spready zafixovány na úrovni minimálního cílového spreadu při otevření podkladového trhu. „Fixní“ spready budou platit za běžných tržních podmínek a do určitého objemu obchodování.

Klienti mají značný zájem o naši nabídku CFD akciových indexů a my jim chceme zajistit, aby mohli obchodovat flexibilně a odpovědně a brát v úvahu likviditu podkladového trhu a podkladových futures,“ říká Claus Nielsen, vedoucí oddělení trhů, a dodává: „V souladu s naším cílem umožnit klientům co nejefektivnější přístup k trhům, má nástroj Intraday Margins pro CFD společně s lepšími spready nabídnout větší flexibilitu během denního obchodování a současně zajistit přijatelnou úroveň marží pro odpovědné řízení rizik.“

Tato novinka přichází po řadě nedávných zlepšení nabídky CFD Saxo Bank, včetně ceníku pro aktivní obchodníky akciových produktů a přímého přístupu na trh pro jednotlivé CFD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.