Sobota 24. října. Svátek má Nina.

Saxo Bank spouští revoluční portál, který kombinuje oceněnou obchodní platformu s výraznými prvky sociálních sítí

Investice Saxo Bank 23.01.2014 | 15:48 0 Komentářů

Dnes byl v Kodani slavnostně zahájen zkušební provoz nové internetové sociální komunity pro obchodování seriózních investorů na stránce TradingFloor.com. Nový portál umožňuje traderům po celém světě sdílet své obchody s kolegy, a tím udělat z tradingu sociální zkušenost i zážitek.

Zakladatelé a ředitelé Saxo Bank, Kim Fournais a Lars Seier Christensen, ve společném prohlášení uvádí: „Chceme osvobodit síly traderů na celé zeměkouli na bázi peer-to-peer tím, že jim umožníme, aby se propojili online se zkušenými a podobně uvažujícími investory, kteří jsou již unaveni přístupem prodejců z tradičních bank.“

Na naší nové stránce umístěné na beta.tradingfloor.com mohou investoři sdílet své obchody v komunitě, kde jsou výkonová data ověřovaná, takže si tradeři mohou být jisti výkonem lidí, které se rozhodnou následovat či napodobovat. Saxo Bank, specialista na internetové obchodování se sídlem v Dánsku, je prvním velkým hráčem finančního světa, který online tradingu rozličných tříd investičních nástrojů dodal dimenzi sociálních sítí.

Kim Fournais a Lars Seier Christensen věří, že tento krok může změnit celý svět tradingu: „Poté, co jsme v roce 1998 přinesli revoluci v podobě online tradingu, chceme nyní demokratizovat přístup k obchodování a portfolio managementu tím, že otevřeme dveře jinak uzavřeného světa tradingu. Teď již umožňujeme investorům, aby otevřeně sdíleli své obchody, komunikovali spolu, psali komentáře a popisovali strategie, diskutovali o nápadech, vzájemně se následovali a napodobovali. Věříme, že toto může v budoucnosti radikálně změnit přístup investorů k obchodování měn, CFD, opcí, futures, dluhopisů a akcií a udělat z tradingu sociální zkušenost i zážitek.

Na nové stránce TradingFloor.com můžete vidět, co dělají nejlepší tradeři se svými vlastními penězi v jakékoli třídě aktiv. Zcela úmyslně zveřejňujeme pouze informace skutečných obchodníků s reálnými účty, kteří obchodují s vlastními penězi, abychom tak vytvářeli sociální tradingovou komunitu seriózních investorů,“ dodali Kim Fournais a Lars Seier Christensen.

Na nové stránce TradingFloor.com najdete také celé spektrum cenných informací pro tradery, například novinky z trhů a názory na ně, data, komentáře a investiční tipy analytických týmů Saxo Bank a VIP autorů. Obchodní data v reálném čase odhalí aktuální náladu na trhu. Oceněný korespondent ITV News, Brit Angus Walker, posílil tým Saxo Bank a bude, společně s bývalým spolupracovníkem Bloombergu a BBC World Owenem Thomasem, hlavní tváří televizního kanálu portálu přizpůsobeném požadavkům traderů. Oba budou přinášet zprávy z obchodního parketu Saxo Bank.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.